Düğün Sezonu Başlıyor: Hep Trend Olan 5 Gelin Saçı Modeli

Yıllar sonra düğün fotoğraflarınıza baktığınızda, yüzünüzde oluşacak memnuniyetsiz ifade saç modelinizden kaynaklanmasın! Gelin adayları, özenle seçerek hazırladığımız hem şık hem de trend saç modellerine ait listeye göz atmadan geçmeyin. İşte ilhamı modelinde 5 gelin saçı modeli!

Her Daim Geçerli: Dalgalı Saç

Doğal görünmek isteyen gelinlerin daima tercihi olan bir model. Bu hacimli görünüm hem uzun hem de kısa saçlar için uygundur. Bonus öneri; uzunlu, kısalı dalgalar yaptırarak saç modelinizde geçişli bir görünüm yakalayabilirsiniz.

migrostvblog_v1_dalgaligelinsaci_190617

Özgür Ruhlu Gelinlere: Gevşek Topuzlar

Düğünün sonuna kadar dayanabilen topuz modellerine az rastlanır. Önceden önleminizi alın ve dağınık şekilli, gevşek topuz modellerinden birini seçerek gelin saçınızı yaptırın.

migrostvblog_gevsektopuz_v1_190617

Olmazsan Olmaz: Saçta Aksesuar Kullanımı

Gelin saç modelinizi, doğru aksesuar tercihiyle kombinleyerek, farklı ve göz alıcı bir görünüş elde edebilirsiniz. İnce ve organik şekillerdeki saç aksesuarları bizim favorimiz.

migrostvblog_gelintopuzu_v1_190617

Saçlar Nefes Alsın: Uzun ve Serbest

Yumuşak lüleli ve hafif dalgalı, birkaç çiçek ile süslenmiş doğal görünümlü saçlar, rahat olmak isteyen gelinlerin popülerliğini kaybetmeyen modeli. Bu tarz modeller her gelinlikle uyum sağladığı gibi mevsimsiz düğünlerin de kurtarıcısı oluyor.

migrostvblog_cicekligelinsaci_v1_190617

Bahar Dalları: Çiçekli Taçlar

Floral süslemeleri, gelin saçlarına çok yakıştırıyoruz. Rengarenk çiçeklerden dilediğinizi seçerek hayalinizdeki tacı oluşturabilirsiniz.

migrostvblog_cicekligelinsaci_v2_190617