Hafta Sonunuzu Unutulmaz Kılacak 9 Aktivite!

Tüm hafta boyunca bir an önce diye gün saydığınız, ancak kavuşunca da hep aynı aktiviteleri yaptığınız hafta sonlarının birbirini tekrarlamasından sıkıldınız mı? Farklı heyecanlar arayanlar için, harika hafta sonu önerilerimiz var! Evden çıkmak istemeyenler de, eve girmek istemeyenler de aradıkları eğlenceyi listemizde mutlaka bulacaktır!

1. Kahvaltı ile başlayalım!

Küçük bir piknik sepeti hazırlayın! Göl kıyısına gidiyorsunuz! Kahvaltınızı şehrin yakınlarında bir gölün kıyısında yapın. Daha farklı sandviç tarifleri için buyurun Migros TV’ye! Damak zevkinize uyacak bir tarif mutlaka vardır: tıklayın!

piknik sofrası

2. Et pişirmeyi öğrenin!

“Ben et pişirmeyi zaten biliyorum” demeyin! Ünlü mutfak şeflerinin mutfak atölyelerinde öğreneceğiniz çok şey olduğuna eminiz! Mutfak atölyeleri ilginizi çekmiyorsa yaratıcı yazarlık, dans ve oyunculuk atölyelerini de deneyebilirsiniz. Ancak evde kendi atölyemi kendim yapmak, farklı tarifler denemek istiyorum diyorsanız, Migros TV‘de denenecek pek çok farklı tarif sizi çağırıyor. Bunlardan biri de Balzamik Soğanlı Dana Antrikot! Tarif için tıklayın!

et pişirme yöntemleri

  • 3. Sergilere en son ne zaman gittiniz?

Şehrinizde ilgi alanınıza hitap edecek bir sergi ya da gösteri mutlaka vardır! Sergiyi gezdikten sonra kendinize açık havada bir kahve ısmarlamayı unutmayın! “Ben kendi sergimi açmak istiyorum” diyenlere Migros TV süt ile ebru yapımını öğretiyor! Tıklayın, öğrenin!

sergi

4. Adrenalin depolayın!

Silahlar tehlikelidir biliyoruz. Ancak poligonda uzmanlar eşliğinde, güvenle yapacağınız silah talimleri hem farklı bir hafta sonu geçirmenizi sağlayacak, hem de adrenalin depolamanıza katkıda bulunacaktır. Hedefi tutturabilenler, poligon çıkışında rahatlamak için kendilerine bir tatlı ödülü verebilir!

adrenalin

  • 5. Spa’nın rahatlatıcı etkisi ile tanıştınız mı?

Daha önce hiç spa masajı yaptırmadıysanız, bu hafta sonu kendinize bir spa masajı hediye edin! Spa’nın rahatlatıcı etkisi sayesinde tüm haftanın yorgunluğunu atarken, yeni haftaya da harika bir başlangıç yapacaksınız.

spa

  • 6. Atları sever misiniz?

At binmek oldukça keyifli bir spordur. Daha önce denemediyseniz bu hafta sonu mutlaka bir binicilik klübüne gidin. Atlar ile eğlenceli dakikalar geçirin. Atların keyifli dünyası ile tanıştıktan sonra bir dahaki hafta sonunu iple çekeceksiniz.

at binmek

  • 7. Kendi partinizi düzenleyin!

Beraber vakit geçirmekten keyif aldığınız arkadaşlarınızı evinize davet edin ve evinizde bir karaoke partisi düzenleyin. Bir mikrofon ve bir karaoke cd’si işinizi görecektir. Arkadaşlarınıza ikram edeceğiniz pratik atıştırmalık tarifleri Migros TV’den! Tıklayın! Hem doyasıya eğlenin, hem de lezzetli atıştırmalıklarla dostlarınızı şaşırtın!

parti müzik eğlence

  • 8. Sahafları ziyaret edin!

Kitap almanız şart değil, çıkın sahaflarda gezinin! Eski kitaplara dokunun, sayfaların arasında notlar arayın. Kitapların eski sahipleri ile ilgili tahminler yürütün, doğru cevabı asla bilemeyecek olsanız bile!

sahaflar

  • 9. Hiç gitmediğiniz semtlere uğrayın!

Daha önce hiç yolunuzun düşmediği bir semte doğru yola çıkın. Fotoğraf çekin, esnaf ve mahalle sakinleri ile sohbet edin. Semtin küçük lokantalarında kendinize bir  ziyafet çekin. Yeni insanlar görmek ve onlarla sohbet etmek sizi mutlu edecek!

bisiklet gezisi