Kampta İyi Gider; Şipşak Hazırlanan 7 Kamp Atıştırmalığı!

Afrika sıcaklarına inat!

Sanki biri bizi düdüklü tencereye sokmuş ve kaynatıyormuşçasına hissettiğimiz Ağustos sıcakları bizi kavuradursun, biz de kendimizi dağa taşa vururuz! Bu hafta sonu serin dağ eteklerinde ya da mis kokulu orman yeşillerinde serinlemeye ne dersiniz? Şimdi kampın tam sırası! Sizin için sadece 10 dakikada hazırlayabileceğiniz nefis kamp atıştırmalıkları hazırladık.

kamp

Favoriniz hangisi?

1- Hindili Cheddar Peynirli Sandviç Tarifi

Sandviç ile başlayalım. Cheddar peyniri ile hindinin birleşiminden doğan bir efsane! Pratik sandviç tarif için fotoğrafa tıklayın.

hindili

2- Domates Mücveri Tarifi

Kabak mücverinin sıkı dostu, yaz sofralarının sevimli üyesi; domates mücveri. Yapımı kolay mücver tarifi için tıklayın.

mucver

 

3- Çıtır Yufka Sepetinde Salata Tarifi

Etin yanına nasıl da iyi gider. Mis gibi havaya güzel bir görsellik katmak isterseniz bu tarifimiz tam size göre. Çıtır yufka sepetinde salata tarifimiz, kamp keyfinize iyi gelecek!

blog-yufka

 

4- Bademli Kuru kayısılı Sandviç Tarifi

Nefis bir sandviç daha. Badem ve kuru kayısı ile lezzetlenen sıra dışı bir sandviç hazırlamaya ne dersiniz? Üstelik bu sandviç enerjinizi de yükseltir.

bademli

 

5- Baharatlı Milföy Çubukları Tarifi

Bol baharatlı, lezzetli mi lezzetli bir atıştırmalıkta sıra. Milföy ile hazırladığımız baharatlı çubuklarımız ile kamp ateşini körüklemeye hazırız!

baharatli

 

6- Peynirli Kıtırlı Brüksel Lahanaları Tarifi

Lahanayı sevmeyenleri 2 kez düşündüren bir tarifte sıra. Peynirli kıtırlı Brüksel lahanaları ile kampta lezzet rüzgârı estirin.

kitir

 

7- Keçi Peynirli Zeytinli Pratik Tart Tarifi

Keçi peynirli zeytinli pratik tartımızın içine kattığımız biberiye yemeklere lezzet katmasının yanı sıra oldukça faydalı bir bitki. Biberiyenin anti bakteriyel ürünlerden daha fazla mikrop kırıcı özelliğe sahip olduğunu biliyor muydunuz? Kampta ihtiyacınız olabilir…

kanepe

Aperatif tarifler ile kamp keyfinize ortak olmak istedik. Kampta yaşanabilecek olası tüm krampların, gülmekten girdiği bir gün dileriz!

Kamp keyfiniz bol olsun!