Kesin Bilgi Yayalım: Öğrenince Hemen Facebook’ta Paylaşmak İsteyeceğiniz 6 Bilgi

Dimak açan cinsten, o derece! Hani bazı anlar vardır ya isterseniz beyin cerrahı olun yine de kilitlenir kalırsınız. İşte öyle anlar için elinizin altında bulunsa iyi olur diye düşündüğümüz bazı bilgileri derledik sizin için. Sosyal medyada pek bir paylaşılası sanki 🙂

1- Daha önce de söylemiştik, tıraş köpüğü aynadaki buhar için birebir. Bir alternatifimiz daha var; saç kurutma makinası. Soğuk üfleyen tuşa basıp aynaya tutun birkaç saniyede buhar gidecektir.

ayna

2- Özellikle banyoda kayan ve bize her daim patinaj çektiren artistik hareketlere maruz bırakan halıya bir çift önerimiz var. Altına cırt cırtlı bant takarsanız kaymaz, kesin bilgi yayalım.

banyo fikirleri

3- Bu bilgi imkansız geliyor ama bilim diyor ki imkanlı! Tahta eşyalarınızdaki çizikler için bir nemli / ıslak beze ve ütüye ihtiyacınız var. Çukur olan yere ütü basarsanız, tahtalar genişler ve boşluklar garip bir şekilde dolarmış. Denemesi bedava!

utu-temizligi

4- Eğer bir türlü düzgün kapanmayan bir kapınız ya da kilidiniz varsa üzerine biraz ruj sürün. Daha sıkı kilitlenecektir.

sonmus-kilit

5- Akıllı cihazların sürekli bozulan ve parçalanan akılsız şarjlarına pratik bir çözüm var. Eksi kalem telini kabloya geçirebilir, olası çatlamaları önleyebilirsiniz.

android_telefon

6- Su lekelerinden kurtulmanın pratik bir yolu var; diş macunu! Diş macununu lekeli bölgeye sürün ve anında kurtulun.

dişmacunu

Pratik bilgiler, hayat kolaylaştıran öneriler ve çok daha fazlası sizi MigrosTV‘de bekliyor. Bizi takip etmeye devam edin!