Kış Kombinlerini Tamamlayacak 5 Aksesuar

Kış mevsimi ile birlikte ısınmak için kat kat giyinmeye başlarız. Bu durumda kıyafet seçeneğimiz artarken şık olma yarışımız da bir tık daha artmış olur. Kimileri artan kıyafet seçenekleri ile kendi tarzını oluşturup sezonun şıklık yarışını başarı ile göğüsler, kimileri ise âdeta rüküşlükten sınıfta kalır. Gelin siz de kışın en temel aksesuarları ile kıyafetlerinizi doğru bir şekilde tamamlamaya çalışın ki bu mevsimin en şık insanı olma unvanını başarı ile kazanın. İşte kış kombinlerinizi güzelce tamamlamanızı sağlayacak, 5 kış aksesuarı…

  • Atkı

Çocukluğunuza inelim mi biraz? Hani dışarıda fırtınalar koparken anneniz ağzınızı ve burnunuzu sıcacık bir atkıyla sıkıca bağlardı ya? O zamanlar bu durum sıkılmanıza neden olsa da sizi tüm hastalıklardan da korurdu hani? Şimdi gelelim bugünümüze… Birbirinden renkli, farklı desenler, farklı örgü ya da kesimlere sahip atkılar hâlâ kullanılmaya devam ediyor. Üstelik sizi soğuktan korurken çoğunluktan ayrılıp hoş bir tarz yaratmanıza da yardımcı oluyor. Bizce hemen kabanınıza uygun bir atkı seçimi yapın ve bu kışın en iyi kombinini siz kapın!

Migros Sanal Market’te sizi bekleyen indirimli atkılara göz atıp hemen satın alabilirsiniz!

  • Bere

Soğuk kış günleri bere takmadan geçer mi hiç? Modası asla geçmeyen bere çeşitleri ile ister spor ister şık isterseniz de sıra dışı bir kombin yaratmak sizin elinizde. Birbirinden renkli ve farklı örgüleriyle her zevke cevap verebilecek bereler ile kış mevsimini sıcacık ve şık geçirin. Bereler ile başınızı, indirimli fiyatlarla cebinizi ısıtmak için Migros Sanal Market’in reyonlarına hemen göz atın:

  • Eldiven

Soğuk havalardan en çok etkilenen bölgelerimizden biri de ellerimizdir; ancak bu durumu birbirinden hoş eldivenler kullanarak keyifli ve şık hale getirebilmek mümkün. Birbirinden renkli, farklı desenli, örgü hatta dantelli birçok eldiven çeşidi ile birbirinden farklı tarzlar elde edebilir, kışın iddialı ya da yaratıcı kombinlerine sahip olabilirsiniz. Bizce hemen kabanınıza ve kıyafetlerinize uygun eldiven seçimlerini yapmaya başlayın!

Birbirinden farklı eldiven seçenekleri için Migros Sanal Market’in reyonlarına hemen göz atın.

 

 

4) Boyunluk

Özellikle son yıllarda atkıdan sonra en çok tercih edilen seçeneklerden biri olan boyunluk, oldukça rahat kullanıma sahip ve şık bir tamamlayıcı olmaya devam ediyor. Farklı renk seçenekleri, her kombine yakışan görünümü ve kullanım rahatlığı ile gözde olan boyunluklar için Migros Sanal Market’in reyonlarına hemen göz atın:

 

5. Panduf

Kış gezintilerinde kullanacağınız kombinler hazır, peki ya ev miskinliklerinizde sizi ısıtacak detaylarla da biraz ilgilenmeye ne dersiniz? Birbirinden sevimli panduf çeşitleri ile evde geçirdiğiniz vakitleri çok daha eğlenceli ve sıcacık hale getirebilirsiniz. Birbirinden sevimli pandufları hemen satın almak için tıklayın.