Mart Ayında Burçları Neler Bekliyor?

Yeni bir ayla birlikte her zamanki gibi burçların da her birini çeşitli yenilikler bekliyor. Mart ayında burçları neler bekliyor merak ediyorsanız yazımızın devamında aşk, iş, sosyal, sağlık gibi tüm alanlarda aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz. İşte gökyüzü hareketlerinin hayatınızdaki etkileri ile ilgili tüm detaylar…

1. Mart Ayında Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Koç burçlarını mart ayında güzel gelişmeler bekliyor. Özellikle sosyal alanda zirveye çıkabileceğiniz değişimler yaşayabilir, kendinizi bu alanda güçlendirebilirsiniz. 3 Nisan’a kadar maddi alanda şanslı sayılabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Yatırım yapmayı düşünüyorsanız hamle yapmanın tam sırası olabilir. Maddi alanda şanslıyken aşk hayatınızda, evliliğinizde ya da ilişkinizde sizi mutsuz edecek problemlerle karşılaşabilir, hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. 20 Mart itibari ile kendinizi daha net ortaya koyabileceğiniz bir süreç başlayacak. Bu süreçte birçok işe başlamak için ihtiyacınız olacak motiveyi içinizde bulacak, âdeta bedeninizi kış uykusundan uyandırıp bahara taşıyabileceksiniz.

2. Mart Ayında Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Birçok alanda sorgulamalar yaptığınız, karmaşık bir dönem sizi bekliyor. İnsan ilişkilerinde hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz, bu açıdan yeni tanışacağınız insanları tanımaya çalışırken daha dikkatli olmalısınız. Fiziksel özelliklerinizde değişiklikler yapabilir, yeteneklerinizi geliştirmek için yaratıcı çalışmalarda daha cesaretli adımlar atabilirsiniz. 20 Mart sonrasında daha çok içinize dönmeyi tercih edebilir, kendinizle kalmaktan hoşlanabilirsiniz. Bu dönem, olumsuz düşüncelerden kurtulmak, problemlerinizi çözmek için iyi bir fırsat olabilir. 31 Mart sonrasındaysa hedeflerinize daha emin ilerleyebilir, kariyerinizde karşınıza çıkacak problemlere karşı soğukkanlı olabilirsiniz.

3. Mart Ayında Başak Burcunu Neler Bekliyor?

5 Mart’ta Venüs’ün Boğa burcuna geçiş yapması sizi de keyifli yolculuklara, seyahatlere sürükleyebilir. 9 Mart’ta gerçekleşecek dolunay etkisiyle birçok olayda netliğe kavuşmanız zorlaşabilir. İlişkilerinizde ve işlerinizde dilediğiniz sonuçlara ulaşamayabilirsiniz ancak Jüpiter desteğiyle özellikle çocuklarla ilgili konularda fırsatlar yakalayabilirsiniz. Olumlu bakış açınız sayesinde hayatınıza birçok konuda güzellikleri çekebilirsiniz. 24 Mart’ta gerçekleşecek yeni ay sayesinde şans kapınızı çalabilir, şans oyunları için doğru bir zaman denebilir. 30 Mart sonrasında içinizdeki kaygılardan vazgeçip bilgi ve yeteri araştırmayla her şeyin üstesinden gelebileceğiniz bir zaman dilimi sizi bekliyor. Odak noktanızı, ilginizi ve enerjinizi doğru belirleyip önemli bir ilerleme kaydedebilirsiniz.

4. Mart Ayında İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

İlişkisi olan ikizleri gereksiz sorunlar; ilişkisi olmayan ikizleriyse keyifli olmayan ilişkiler, çevresinin onaylamadığı insanlar bekliyor olabilir. Bu süreci lehinize çevirip yaratıcı sonuçlar elde edebilirsiniz. Paranızı kontrol etmeniz gereken bir sürecin tam ortasındasınız, gereksiz harcamalardan uzak durmalısınız. 20 Mart’ta güneşin koç burcuna geçişiyle yakınlarınızdan birçok konuda destek görmeye açık hale geleceksiniz. Daha sosyal olacağınız zamanlar kapıda, 22 Mart sonrasında Satürn’ün Oğlak burcuna geçişiyle maddi anlamda sıkıntılar yaşamaya başlayabilirsiniz. 31 Mart sonrasında Mars’ın Kova burcuna geçişiyle hedeflerinizin desteklendiği bir dönem içesine girebilirsiniz. Bu dönemde hedefleriniz konusunda etkileşime gireceğiniz insanlarla olan ilişkilerinizde dikkatli olmanızda fayda var.

5. Mart Ayında Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

5 Mart’ta Venüs’ün Boğa burcuna geçişiyle sizi keyifli zamanlar bekliyor. Yakın çevrenizde daha verimli zamanlar geçirecek, onlardan destek alabileceksiniz. Sosyalleşmek için uygun zamanlar sizi beklediğinden yeni ortamlara girmeyi deneyebilir, yeni insanlarla etkileşime girebilirsiniz. Bu sayede aşk ile karşılaşma şansınızı da yükseltebilirsiniz. Dolunay etkisi internetle ilgili işlerinize yansıyabilir; kendi blog sitenizi açabilir, iletişim kanallarını daha aktif kullanmaya başlayabilir, sosyal medyada yaratıcı ve eğlenceli işlere imza atabilirsiniz. 20 Mart sonrasında kariyer alanında endişeleriniz yok olabilir, netliğe kavuşabilirsiniz; ancak hedeflerinizi doğru belirlemekte fayda var.

6. Mart Ayında Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Mart ayında aşk Oğlak burçlarının kapısını her an çalabilir! Yaratıcılık isteyen işlerde başarı elde edebilir, keyifli hobilerle yakından ilgilenmeye başlayabilirsiniz. 9 Mart’ta oluşacak Dolunay etkisi, yurt dışı, eğitim, inanç gibi alanlarda olumlu sonuçlar oluşturabilir. 20 Mart sonrasında hayatınızdaki konular aile, yerleşim üzerine gelişebilir. Taşınmak, gayrimenkul işleri ile ilgilenmek istiyorsanız bunun için tam zamanı. İlişkilerinizde güven sorunu yaşayabilir, bireyselliğe yönelebilirsiniz. Geçmişte yarım kalan sorunları tekrar gün yüzüne çıkarabilir, kendinizle hesaplaşabilirsiniz. Bütçenizi genişletmenin yollarını arayabilirsiniz; ancak fazla düşünmenin sizi kararsızlığa iteceğini unutmamalısınız.

7. Mart Ayında Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Sanatsal ve kültürel faaliyetlere daha çok ilgi duyup zaman ayırdığınız bir döneme giriyorsunuz. Sağlığınızla ilgili durumlar yanıltıcı olabilir, kesin bilgi için Retro sonrasını beklemelisiniz. 5 Mart’ta Venüs’ün Boğa burcuna geçişiyle ilişkilerinizde güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. 9 Mart’ta yaşanacak Dolunay etkisi duygusal olarak yorgun hissetmenize neden olabilir, sakin kalmakta fayda var. Satürn etkileri sizi psikolojik ya da bedensel olarak olumsuz etkileyebilir; ancak bu süreçte mücadeleye devam ederseniz sonunda kazanan taraf siz olacaksınız. 30 Mart’ta Mars, Kova burcuna geçiyor, böylece kendinizdeki olumsuzluklara odaklanma süreciniz başlıyor. Bu süreçte olumlu düşünmeye çalışmalı ve kendinizle barışmalısınız.

8. Mart Ayında Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

5 Mart’ta Venüs’ün Boğa burcuna geçişiyle aşk hayatınızda nişan, evlilik gibi ciddi aşamalar sizi bekliyor olabilir. 9 Mart’ta gerçekleşecek Dolunay; sosyal hayatınızda olumlu etkiler yaratacak, sosyal ilişkilerde beslenen taraf olacaksınız. Gelecekle ilgili planlarınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz, dikkatli olmanızda fayda var. 20 Mart’ta Güneş’in Koç burcuna geçişiyle kariyer hayatınızda hareketlenmeler yaşayabilirsiniz. Proje ya da iş değişiklikleri her an kapınızı çalabilir. 22 Mart sonrasında Satürn’ün Oğlak burcuna geçişiyle yakın çevre ilişkilerinizde kendinizi sorguladığınız bir döneme girebilirsiniz.

9. Mart Ayında Yay Burcunu Neler Bekliyor?

5 Mart sonrasında Venüs’ün Boğa burcuna geçişiyle sizi de sağlık konusunda daha dikkatli olmanız gereken bir zaman dilimi bekleyebilir. Diyetisyen desteği ve düzenli spor sayesinde olası sağlık sorunlarını önleyebileceğinizi unutmayın. Aynı zamanda kariyer hayatınızda güzel tekliflerle karşılaşabilirsiniz, doğru değerlendirmekte fayda var. 9 Mart’ta yaşanacak Dolunay da iş ve iş ilişkilerinize etki edecek. Bu dönemde iş ve özel hayatınızı iyi dengelemeli, patronunuzla ve mesai arkadaşlarınızla olacak iletişimlerinizde dikkatli olmalısınız. 20 Mart sonrasında Güneş’in Koç burcuna geçişiyle önünüzdeki bir ay boyunca aşk her an kapınızı çalabilir olacak, algınızı açmakta fayda var.

10. Mart Ayında Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

5 Mart’ta Venüs’ün Boğa burcuna geçişiyle kariyer hayatınızda güzel gelişmeler yaşanacak. İşinizde memnunsanız terfi ya da maaş artışlarıyla daha çok keyif alacaksınız, memnun değilseniz yeni iş görüşmeleri sizi hevesle kucaklayacak. 9 Mart’ta yaşanacak Dolunay etkisi, dikkatinizin maddi alanda toplanmasını sağlayacak. Yeni maddi yatırımlar yapmaktansa mevcut durumunuzu korumak daha sağlıklı olabilir. Aynı zamanda hayatınızda ilgilenmek zorunda olduğunuz kişiler varsa onlara daha çok destek vermeniz gerekecek, onlar için daha fazla şey yapmak isteyeceksiniz.

11. Mart Ayında Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

5 Mart’ta Venüs’ün Boğa burcuna geçişiyle şans kapınıza geliyor. Özellikle maddi anlamda birçok fırsatla karşılaşabilir, iyi değerlendirdiğinizde geçim yönünden rahatladığınız bir döneme girebilirsiniz. 9 Mart’ta yaşanacak Dolunay etkisi sağlığınızı etkileyebilir, ruhsal ve bedensel dengenizi korumakta fayda var. Kontrolünüz dışında gelişecek olaylarla karşılaşabilirsiniz, bu yüzden riskli durumlardan uzak durmak sizin için en iyisi olacaktır. Meditasyon, yoga gibi manevi tarafınızı güçlendirecek ve besleyecek aktivitelerle ilgilenmek için en doğru zaman. 31 Mart’ta Mars’ın Kova burcuna geçişiyle aşk ilişkilerinde daha tutkulu olacağınız bir döneme girebilirsiniz.

12. Mart Ayında Kova Burcunu Neler Bekliyor?

5 Mart’ta Venüs’ün Boğa burcuna geçişiyle evinizde keyifli değişimler yapmanın tam zamanı başlıyor. Bu dönemde eviniz için yeni aksesuarlar alabilir, evin şeklini değiştirebilir ya da boya-badana işlerine girişebilirsiniz. 9 Mart’ta yaşanacak Dolunay etkisi; kredi, burs, vergi, miras gibi konular üzerinde etkili olabilir. Bu dönemde maddi planlamalarınızı iyi yapmalısınız. 20 Mart’ta Güneş’in Koç burcuna geçişi, internetle ilgili hedefleriniz varsa harekete geçmeniz için doğru bir zaman olduğunun sinyalini veriyor. Bunun yanı sıra yeni bir eğitime başlamak için de ideal bir zaman. 31 Mart’ta Mars’ın burcunuza geçmesiyle sizi daha cesur, canlı, enerjik bir dönem bekliyor. Bu dönemde uzun zamandır olan ataleti üzerinizden atabilir, yeni girişimlere başlayabilirsiniz.