Migros İyi Gelecek Festivali 5-7 Nisan’da!

Migros, müşterileri için ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyor. Migros, 5-7 Nisan tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenleyeceği İyi Gelecek Festivali’nde Türkiye’nin önde gelen markalarını ve tedarikçilerini bir araya getiriyor. Herkesin katılımına açık olan İyi Gelecek Festivali’nde ziyaretçiler, markaların ürünlerini sergileyecekleri stantları gezmenin yanı sıra birbirinden ünlü isimlerle buluşma fırsatı da bulacak. Mutfak atölyeleri, lezzet tadımları, çeşitli yarışmaların düzenleneceği festivalde, sürpriz hediyeler de sahiplerini bekliyor.

Alanının profesyonelleri İyi Gelecek Festivali’nde buluşuyor

Sağlık, spor, beslenme, güzellik, kişisel gelişim, müzik ve eğlenceye dair keyifli sohbetlerin gerçekleştirileceği İyi Gelecek Festivali birçok ünlü ismi ağırlayacak. Seyahat yazarı Saffet Emre Tonguç, Yaşam Atölyesi’nin kurucusu ve yazar Aret Vartanyan, beslenme uzmanı Dilara Koçak, makyaj sanatçısı Alp Kavasoğlu, saç ve makyaj sanatçısı Önder Tiryaki ve astrolog Hande Kazanova ziyaretçilerle buluşacak isimler arasında yer alıyor.

Fuar kapsamında ayrıca çeşitli etkinlikler, mutfak atölyeleri, lezzet tadımları, çeşitli yarışmalar düzenlenecek ve sürpriz hediyeler sahiplerini bulacak. Migros İyi Gelecek Festivali’nde aynı zamanda tavuk, inek gibi canlı hayvanların bulunduğu bir çiftlik de yer alacak.