Muhteşem Dekore Edilmiş 5 Ünlü Evi

Hollywood’un gözde ünlülerini, oyuncularını, şarkıcılarını ve televizyon yıldızlarını takip etmeye saç kesimlerini ve kıyafetlerini incelemeye bayılıyoruz. Peki görkemli evlerini bir günlüğüne ziyaret etme şansımız olsaydı? Dekorasyon zevkleriyle dudak ısırtan ve ev düzenleme konusunda herkese ilham veren ünlüleri bir araya getirdik, ünlü isimler evlerinin kapılarını bu sefer bizler için açıyor…

ünlü evleri

1. Cindy Crawford

Malibu sahilinde enfes bir evde yaşayan Cindy Crawford, oldukça sıcak, samimi, misafir ağırlamaya uygun ve zevkli bir eve sahip. Ünlü model, günlük ve rahat dekorasyon unsurlarıyla döşediği evini, dünyanın farklı bölgelerinden aldığı objelerle süslemeyi tercih etmiş. Crawford’un evine genel olarak daha canlı ve modern renkler hakim olmuş durumda.

ev dekorasyonu

2. Ellen Degeneres

Amerikalı ünlü komedyen Ellen Degeneres, kişiliği gibi pozitif bir eve sahip. Genel olarak rahat, sade ve sofistike bir şekilde dekore etmeyi seçtiği göze çarpıyor. Degeneres’in evinde orta çağ esintilerini ve antika nesneleri muhteşem bir şekilde bir araya getirmesi ise görenleri büyülüyor.

Ellen Degeneres 1

Ellen Degeneres

3. Drew Barrymore 

Hollywood’daki evini baştan aşağı kendi düzenlemeyi tercih eden Drew Barrymore, oyunculukta olduğu kadar ev ve dekorasyon konusunda da hayli başarılı olduğunu gösteriyor. Barrymore’un evi herhangi bir dönemin esintilerini taşımadığı için tamamen kendi zevkini yansıtıyor diyebiliriz. Ünlü oyuncunun evinde en çok ilgi çeken bölümlerden biri ise mutfağı. Pek işlevse görünmese de oldukça renkli ve eğlenceli bir mutfak dekorasyonuna sahip diyebiliriz.

Drew Barrymore evi

Drew Barrymore

4. Adam Levine

Maroon 5’ın yakışıklı solisti Adam Levine, kendisi gibi karizmatik bir eve sahip. Ünlü şarkıcı dekorasyon sırasında renkleri birbirine uydurmaktan çok, kendi tarzını yansıtmaya özen göstermiş. Evin geneline baktığımız zaman maskülen öğelerin rahatsız etmeyecek bir şekilde hakim olduğunu görüyoruz.

Adam Levine

Adam Levine evi

5. Christina Aguilera

Amerikalı pop yıldızı Christina Aguilera, evlenip çocuk sahibi olmuş olabilir ancak bu durum onu çocuk ruhlu ve çılgın bir ev dekore etmekten alıkoymamış. Aguilera’nın evi sahne performanslarında kullanılan ilginç unsurlardan oluşturulmuş gibi. Şarkıcının tarzı içinse şu kelimeler uygun olacaktır; öngörülemeyen ve engellenemeyen!

Christina Aguilera

Ünlü yıldızın evi alışagelmiş bir tarza sahip değil, bu nedenle dekorasyon seçimlerini kendinize yakın hissetmeyebilirsiniz, ancak bu Aguilera’nın lüks ve uçlarda olan tarzının hayranlık yaratmayacağı anlamına gelmiyor. İşte herkesin ziyaret edip yakından görmek isteyeceği muhteşem bir parti evi!

Christina Aguilera evi
Görseller: stylebyemilyhenderson.com