Plajda En Rahat ve En Şık Siz Olun: Plaj İçin Giyinme Önerileri

Deniz-kum-güneş üçlüsü ile buluşma zamanları geldi! Şimdi ise sıra en harika kombinleri yaratmakta! Aman ha, sakın “Nasılsa bir yüzüp bir güneşleneceğim, fazla teferruata ne gerek var?” demeyin. Tüm sene bu anlar için beklediniz, elbette ki şık olmayı da hedeflemelisiniz. Ayrıca şık, rüküş ayrımı için üzerinizde gezinecek gözleri de unutmayın!

İşte sizi plajın en şık insanı yapacak nefis giyinme önerileri:

1. Dantel ve Şifon Her Zaman Moda

Dantel ve şifon detaylı pareolar ile hem çok şık hem de rahat olabilirsiniz. Özellikle beyaz renkteki dantel ve yaz renklerinden oluşan bir şifon ile plajın en şıkı olup dikkatleri çekmeye hazır olun!

tatil

2. Çiçek Deseni Her Zaman Önde

Yaz demek, çiçek deseni demek. Özellikle çiçek desenli elbiseleri bolca tercih ediyorken neden plajda da çiçek desenli pareo ve kimonoları tercih etmeyesiniz ki? Renk renk çiçek desenli kombinler sayesinde tüm senenin yorgunluğunu plajda bırakabilir, yepyeni bir ruha sahip olabilirsiniz.

tatil

3. Asimetrik Kesimleri Tercih Edin

Yaz demek, bol enerji ve bol hareket demek. Bu enerji ve hareketi asimetrik kesimlerle kolayca yakalayabilirsiniz. Özellikle şifon detaylı mini elbiseleri asimetrik kesimlerde tercih ederek harika bir kombin elde edebilir, güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

tatil

4. Aksesuar Seçimleri Önemli

Geniş siperli, hasır şapkalar, büyük gözlükler, çapraz kesimli sandaletler, parmak arası, renkli plastik terlikler, taşlı, boncuklu terlikler sayesinde hem çok rahat hem de çok şık olabilirsiniz.

plaj

5. Mini Şortlar

İncecik bir kumaş ya da pamuklu bir penyeden dikilmiş mini mini şortlar ile elbise ya da pareolardan çok daha rahat olabilirsiniz. Üzerinize bir şey giymeden bikini üstü ile kalabilir hem farklı hem de şık olabilirsiniz.