MBLOG | MigrosTV Blog Sayfası

Trafiği Verimli Hale Getirmenin 8 Yolu

31 Ağustos

mblog_image

İstanbul trafiği malum, ne yapılırsa yapılsın çözülemeyen ve sürekli olarak kanamaya devam eden derin bir yara. Gün boyu çalışıp yorulduğumuz mesailerin bitiminde evimize rahatça ulaşamıyor bir de çok daha yorucu olan trafik mesaisinde zaman geçiriyoruz.

DEVAMINI OKU

Yabancı Dil Öğrenmenin 7 Önemli Faydası

27 Ağustos

mblog_image

Bu satırlarımızın Türkçe olması, şu an sizin için şahane olabilir; ancak maalesef ki dünyada herkes Türkçe yazıp konuşmuyor ve bu yüzden herkesin en az bir dil daha öğrenmesi gerekiyor.

DEVAMINI OKU

Nostalji Zamanı: Eski Kurban Bayramları Nasıl Olurdu?

24 Ağustos

mblog_image

Bayram demek en çok da gelenek demektir. “Nerede o eski bayramlar?” diye sorarken aslında alt metinde eski geleneklerin güzelliğini ararız.

DEVAMINI OKU

Yaz Gecelerine Göre 5 Nefis Film

23 Ağustos

mblog_image

Yaz gecelerine uygun bir film arıyorsanız, şu an çok doğru satırları okuyorsunuz! Şimdi bahsedeceğimiz filmler; limonata yanındaki dondurma etkisi yaratacak, bedeninizi sıcağın etkisinden kurtaracak. Âdeta ağzınızda hoş bir tat bırakırken ruhunuzu ferahlatacak. İşte birbirinden nefis 5 yaz filmi önerisi.

DEVAMINI OKU

Bayram Migros Kampanyaları ile Yaşanır: İşte Kurban Bayramı’na Özel 9 Kampanya

21 Ağustos

mblog_image

Bayram alışverişinizi hâlâ yapmadıysanız hem sizi hem de misafirlerinizi mutlu edecek birçok fırsat Migros reyonlarında sizi bekliyor.

DEVAMINI OKU

Ucuza Tatil Alışverişi Yapabilmenin Püf Noktaları

17 Ağustos

mblog_image

Giderek zorlaşan hayat şartları, düşmeye başlayan alım gücü ile devrin tasarruf devri olduğu göz ardı edilemeyecek bir gerçek haline geliyor. Yine de bu doğrultuda tatilimizden vazgeçmek elbette ki en zor kararlardan biri olur; çünkü tüm sene soluksuz çalışabilmek için tatil yaparak enerji depolamamız da şart.

DEVAMINI OKU

Tatil Yerine Hâlâ Karar Veremeyenlere: Ucuza Tatil Yapabileceğiniz 7 Ülke

15 Ağustos

mblog_image

Yaz mevsimi geldiğinde çalışan çalışmayan herkesi tatlı bir tatil heyecanı sarar. Tüm senenin yorgunluğunu, kötü enerjisini belki de miskinliğini atabilmek için tatil bölgesi özenle ve keyifle seçilmeye çalışılır.

DEVAMINI OKU

Yaz Tatilinde Oynanacak Bol Sulu Oyunlar

10 Ağustos

mblog_image

Kocaman, sıkıcı ve oldukça soğuk kış günlerini geride bırakıp şimdi yıl boyu yolunu gözlediğiniz yaz ayları ile buluşma zamanı! Okullar tatile girdi, işten yıllık izinler alınmaya başlandı; sırada bolca tatil yapmak, yüzmek, güneşle buluşmak, gün boyu eğlenmek, yıl boyu çocuğunuzla birbirinize ayıramadığımız zamanların telafisi var. Tüm bunlar için şahane bir yol biliyoruz; birlikte bol sulu oyunlar oynamak!

DEVAMINI OKU

Uzun Yola Çıkacak Şoförlere 8 Altın Öneri

mblog_image

Kimisi yıllık izin kullanacak, kimisi bayram tatilinden yararlanacak; yani birçoğumuz bir şekilde tatil yapmak, tüm senenin yorgunluğunu atabilmek için uzun yolculuklara düşecek. Eğer ki toplu ulaşım araçlarını kullanacak biriyseniz sizlik bir durum pek yok, bavulunuzu hazırlayın ve düşün yollara; ancak özel aracınızı kullanacak şoförseniz dikkat etmeniz gereken birçok nokta bulunmakta. Ne mi onlar? Gelin birlikte bakalım; işte ister acemi ister usta şoför olun uzun yola çıkarken dikkat etmeniz gereken hayat kurtaracak 8 öneri.

DEVAMINI OKU