MBLOG | MigrosTV Blog Sayfası

Havalar Soğuyor: Evde Yapabileceğiniz 6 Eğlenceli Aktivite

mblog_image

Gezi tutkunları pek yerinde durmayıp mevsime uygun rotalar belirlese de havaların soğuması ile birlikte özellikle kış insanı olmayanlar ya da çocuk sahibi olanların eve kapanma zamanları geliyor. Madem durumlar böyle o hâlde keyif almak için yeni yollar bulmak, evde geçirilen zamanlar için aktiviteler belirlemek lazım. İşte hem size hem de çocuğunuza keyifli dakikalar hediye edecek 6 aktivite.

DEVAMINI OKU

Ekim Ayı Etkinlikleri

mblog_image

Gezmeye meraklı, etkinliklere karşı heyecanlı herkes buraya! Her yeni ayı şehrinde olacak etkinlikler için iple çeken kitle, sizi en iyi biz anlarız. Ekim ayında nereleri gezsek diye düşünenler için güzel bir liste hazırladık.

Gezerek hayatın stresini azaltanlar, gezerek öğrenenler, gezerek deneyimleyenler için ekim ayının en güzel etkinlikleri yazımızın devamında; işte detaylar:

DEVAMINI OKU

League of Legends Finali Yaklaşıyor!

mblog_image

League of Legends; yani efsaneler ligi… Bu kelimeleri bir arada hiç duydunuz mu? League of Legends’i; belki birçoğunuz etrafında geçen konuşmalardan tanıdık buluyor, bazılarınız ilk kez görüyor; ancak büyük bir çoğunluk bu kelimelerin ne olduğunu biliyor ve onun peşinde âdeta bir tutkun gibi dolanıyor!

DEVAMINI OKU

Trafiği Verimli Hale Getirmenin 8 Yolu

31 Ağustos

mblog_image

İstanbul trafiği malum, ne yapılırsa yapılsın çözülemeyen ve sürekli olarak kanamaya devam eden derin bir yara. Gün boyu çalışıp yorulduğumuz mesailerin bitiminde evimize rahatça ulaşamıyor bir de çok daha yorucu olan trafik mesaisinde zaman geçiriyoruz.

DEVAMINI OKU

Yabancı Dil Öğrenmenin 7 Önemli Faydası

27 Ağustos

mblog_image

Bu satırlarımızın Türkçe olması, şu an sizin için şahane olabilir; ancak maalesef ki dünyada herkes Türkçe yazıp konuşmuyor ve bu yüzden herkesin en az bir dil daha öğrenmesi gerekiyor.

DEVAMINI OKU

Nostalji Zamanı: Eski Kurban Bayramları Nasıl Olurdu?

24 Ağustos

mblog_image

Bayram demek en çok da gelenek demektir. “Nerede o eski bayramlar?” diye sorarken aslında alt metinde eski geleneklerin güzelliğini ararız.

DEVAMINI OKU

Yaz Gecelerine Göre 5 Nefis Film

23 Ağustos

mblog_image

Yaz gecelerine uygun bir film arıyorsanız, şu an çok doğru satırları okuyorsunuz! Şimdi bahsedeceğimiz filmler; limonata yanındaki dondurma etkisi yaratacak, bedeninizi sıcağın etkisinden kurtaracak. Âdeta ağzınızda hoş bir tat bırakırken ruhunuzu ferahlatacak. İşte birbirinden nefis 5 yaz filmi önerisi.

DEVAMINI OKU

Bayram Migros Kampanyaları ile Yaşanır: İşte Kurban Bayramı’na Özel 9 Kampanya

21 Ağustos

mblog_image

Bayram alışverişinizi hâlâ yapmadıysanız hem sizi hem de misafirlerinizi mutlu edecek birçok fırsat Migros reyonlarında sizi bekliyor.

DEVAMINI OKU

Ucuza Tatil Alışverişi Yapabilmenin Püf Noktaları

17 Ağustos

mblog_image

Giderek zorlaşan hayat şartları, düşmeye başlayan alım gücü ile devrin tasarruf devri olduğu göz ardı edilemeyecek bir gerçek haline geliyor. Yine de bu doğrultuda tatilimizden vazgeçmek elbette ki en zor kararlardan biri olur; çünkü tüm sene soluksuz çalışabilmek için tatil yaparak enerji depolamamız da şart.

DEVAMINI OKU