MBLOG | MigrosTV Blog Sayfası

Sevimlilik Abidesi Golden Retriever Hakkında 8 Bilgi

mblog_image

“Köpekleri mi daha çok seversiniz; yoksa kedileri mi?” sorusu sıkça tartışılan konulardan biridir. Sizin cevabınız nedir bilemeyiz; ancak köpekleri hiç sevmeseniz dahi Golden Retriever cinsine bir sempati duyma olasılığınız oldukça yüksektir.Köpekler arasında “bebek surat” olarak bilinen bir cins olan Golden Retriever, özellikle ilk kez köpek besleyecek olanların rahatlıkla tercih ettiği cinslerden biridir. Sevimli, uyumlu ve çok sadık olan Golden Retriever hakkında bilmediklerinizi öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin.

DEVAMINI OKU

Yalnız Olmanın 7 Güzel Yanı

mblog_image

Yalnızlık, bunca yıldır her birimize kötü bir durum olarak öğretildi. Yalnız yemek yemek, yalnız sinemaya gitmek, yalnız seyahate çıkmak gibi birçok aktivite sanki mümkün değilmiş gibi öğretildi ve bunları gerçekleştirenlere garip bir gözle bakıldı; fakat uzmanlar, kaliteli bir yalnızlığın insanın karakterine olumlu özellikler kattığını vurguluyor. Saygı ve sevgi çerçevesinde devam eden birlikteliklerin değerinin bilinmesi gerektiğinin yanı sıra insanın yalnızlığını da daima sevebilmesi gerektiğini vurguluyor. Peki nasıl?

DEVAMINI OKU

Teknoloji Detoksu Nasıl Yapılır?

mblog_image

Teknoloji detoksu nedir, ne için yapılır? sorularının cevabı için MigrosTV sayfamızı ziyaret edin.

DEVAMINI OKU

14 Şubat İçin 14 Romantik Plan Önerisi

mblog_image

14 Şubat’ta ne yapmalı? Sevgililer Günü’nü nasıl ölümsüz hale getirmeli? Sevgililer Günü’nde yapılacak en romantik plan nedir? Sizin de aklınızda bu ve benzeri sorular uçuşuyorsa gelin; tatlı ve bir o kadar da romantik plan fikirlerine bir göz atın!
İşte aşkınızı tazeleyecek birbirinden hoş, 14 romantik plan önerisi…

DEVAMINI OKU

14 Şubat Sevgililer Günü İçin Sevgilinizi Şaşırtacak 14 İpucu

mblog_image

14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken herkesin aklındaki ortak soru, bugünü nasıl değerlendireceğidir. Sevgilinize almayı düşündüğünüz hediye nedir bilemeyiz; ama bugünü ona değerli hediyeler almak dışında etkili sürprizler yaparak daha aşk dolu geçirebileceğinizi söyleyebiliriz. Henüz 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevgilinize ne gibi bir sürpriz yapacağınıza karar veremediyseniz size yardımcı olacak bu listeye bir göz atın deriz. […]

DEVAMINI OKU

Harekete Geçin: Hayatınıza Farklılık Katacak 6 Basit Alışkanlık

mblog_image

Hepimizin hayatında her gün uygulaması gereken işler vardır; ancak bir süre sonra her gün aynı yollardan geçmek, aynı insanlarla iletişim kurmak, aynı işleri yapmak gibi birçok detay artık can sıkıcı bir hal almaya başlar ve monotonluk âdeta sonumuzu getirir.

DEVAMINI OKU

Kış Kombinlerini Tamamlayacak 5 Aksesuar

mblog_image

Kış mevsimi ile birlikte ısınmak için kat kat giyinmeye başlarız. Bu durumda kıyafet seçeneğimiz artarken şık olma yarışımız da bir tık daha artmış olur. Kimileri artan kıyafet seçenekleri ile kendi tarzını oluşturup sezonun şıklık yarışını başarı ile göğüsler, kimileri ise âdeta rüküşlükten sınıfta kalır. Gelin siz de kışın en temel aksesuarları ile kıyafetlerinizi doğru bir şekilde tamamlamaya çalışın ki bu mevsimin en şık insanı olma unvanını başarı ile kazanın. İşte kış kombinlerinizi güzelce tamamlamanızı sağlayacak, 5 kış aksesuarı…

DEVAMINI OKU

Baby Shower Partisinde Oynanabilecek 5 Oyun

mblog_image

Son yıllarda bizim kültürümüzde de yer bulmaya başlayan Baby Shower partileri oldukça popüler. Doğuma kalan son günlerde annenin yakın arkadaşları ya da kardeşleri tarafından hazırlanıp anneye maddi manevi destek amaçlı düzenlenen Baby Shower partileri aynı zamanda epey eğlenceli! Parti sırasında oynanan birçok oyun hem davetlilerin hem de parti sahiplerinin güzel anılar biriktirmesi için şahane bir fırsat. Peki bu partide hangi oyunlar oynanabilir biliyor musunuz? Eğer ki siz de son günlerde böyle bir parti hazırlığındaysanız ya da yakın çevrenizde hazırlık içerisinde olan varsa bu konuda size yardımcı olacak 5 oyun önerisi yazımızın devamında…

DEVAMINI OKU

Birlikte Şaşıralım: 10 İlginç Yılbaşı Geleneği

30 Aralık

mblog_image

Yılbaşı günü; insanlar için aslında heyecan dolu, bir umut etme günüdür. Acısıyla tatlısıyla geride kalacak yılın yerine doldurulacak yepyeni bir takvimin geliyor olması, birçok iyi dileği ve geleneği de beraberinde getirir. Etkilerine inanıp inanmamak size kalsa da birçok ülkenin de kendine göre biraz eğlenceli, biraz da ilginç yılbaşı gelenekleri mevcut. Merak ediyorsanız detaylar için yazımızın devamına buyurun:

DEVAMINI OKU