MBLOG | MigrosTV Blog Sayfası

Yaz Tatilinde Oynanacak Bol Sulu Oyunlar

10 Ağustos

mblog_image

Kocaman, sıkıcı ve oldukça soğuk kış günlerini geride bırakıp şimdi yıl boyu yolunu gözlediğiniz yaz ayları ile buluşma zamanı! Okullar tatile girdi, işten yıllık izinler alınmaya başlandı; sırada bolca tatil yapmak, yüzmek, güneşle buluşmak, gün boyu eğlenmek, yıl boyu çocuğunuzla birbirinize ayıramadığımız zamanların telafisi var. Tüm bunlar için şahane bir yol biliyoruz; birlikte bol sulu oyunlar oynamak!

DEVAMINI OKU

Uzun Yola Çıkacak Şoförlere 8 Altın Öneri

mblog_image

Kimisi yıllık izin kullanacak, kimisi bayram tatilinden yararlanacak; yani birçoğumuz bir şekilde tatil yapmak, tüm senenin yorgunluğunu atabilmek için uzun yolculuklara düşecek. Eğer ki toplu ulaşım araçlarını kullanacak biriyseniz sizlik bir durum pek yok, bavulunuzu hazırlayın ve düşün yollara; ancak özel aracınızı kullanacak şoförseniz dikkat etmeniz gereken birçok nokta bulunmakta. Ne mi onlar? Gelin birlikte bakalım; işte ister acemi ister usta şoför olun uzun yola çıkarken dikkat etmeniz gereken hayat kurtaracak 8 öneri.

DEVAMINI OKU

Balayı Sezonu Geldi: İyi Bir Balayı İçin 6 Öneri

mblog_image

Hayatınızın aşkını buldunuz, onunla artık bir ömrü paylaşmak için can atıyor belki de gün sayıyorsunuz.

DEVAMINI OKU

Tatile Yalnız Çıkmanın Kişiliğinize Kazandırdığı 7 Özellik

mblog_image

Tatile çıkmak denince ille de yanımızda sevdiğimiz bir yoldaşın olmasını tercih ederiz. Akraba, arkadaş, sevgili, aileden biri, her kim olursa olsun da beraber gezelim, beraber keşfedelim diye heyecan duyarız; ancak tek başına da seyahat edebilmenin güzelliklerini göz ardı ederiz.

DEVAMINI OKU

Bu Yaz Karadeniz Turu Yapmak İçin 6 Neden

mblog_image

Seyahat etmeyi, yeni kültürler ve yeni insanlar tanımayı, sürekli olarak keşfetmeyi sevmeyen insan pek yoktur. Siz de seven insanlardan biri misiniz? Peki rotanızı belirlediniz mi? Belirlemediyseniz gelin şöyle. Yurt dışından önce kendi yurdunu köşe bucak öğrenmenin daha önemli olduğunu savunanlar için Karadeniz, son zamanlarda en popüler seçeneklerden biri. Doğaya âşıksanız, sonsuz güzellik sunan cömert manzaralarla buluşmak, ciğerlerinizi oksijene doyurmak istiyorsanız, yeterli bütçeniz de varsa bu sene Bodrum, Çeşme, Antalya gibi kalabalık tatil bölgelerinden kaçıp Karadeniz’e sığınmak harika bir fikir olabilir.

DEVAMINI OKU

Bir Antidepresan: Dikiş Dikmenin 6 Faydası

mblog_image

Uzmanlar uyarıyor; dikiş dikerek mutlu olabilirsiniz! Yapılan birçok araştırmada dikiş dikmenin psikolojik açıdan son derece yararlı olduğu saptanmıştır. İnsanı rahatlatma, zihni boşaltma, yaratıcılık kazandırma gibi birçok etkisi sayesinde dikişle uğraşan insanlar mutluluğu yakalayabiliyor.
Dikiş dikmenin sağladığı mutluluğun yanında daha ne gibi faydaları varmış, birlikte inceleyelim.

DEVAMINI OKU

Tatil Dönüşü İşe Adapte Olabilmenin 6 Etkili Yolu

mblog_image

Tüm sene ciddiyetle, zaman zaman kendinizden ödünler vererek çalıştınız ve şahane bir tatili hak ettiniz. Tatil süreci için ne kadar heyecan ve neşe dolsanız da kesinlikleunutmamanız gereken bir nokta var ki o da şu; bütün senebeklediğiniz o muhteşem tatillerin eğlenceli gidişleri olduğu gibi hüzünlü dönüşleri de ihtimaller arasında. Tatile çıkarken aşırı bir mutluluk içerisinde olmanızda sorun yok; ancak tatilden dönerken aşırı bir şekilde üzülürseniz iş performansınız dibe vurabilir ve işlere devam edebilmek için göstereceğiniz çaba artacağındanyaptığınız tatil aslında boşa gider.

DEVAMINI OKU

Kumsalda Yürümenin 7 Olumlu Etkisi

mblog_image

Yaz mevsimi gelir gelmez, kendimizi sahillere atmak isteriz. Kimi zaman saatlerce yüzebilmek, kimi zaman keyfimizce güneşlenebilmek kimi zaman da sadece yosun kokusunu içimize çekip gülümseyerek yürüyebilmek için… Siz hangisini tercih edenlerdensiniz bilemeyiz; ama bu hareketlerin ruhunuza ve bedeninize çok iyi geldiğini biliyoruz.

DEVAMINI OKU

Tatil Yolculuğu Kıyafetleri Nasıl Olmalı? 6 Kurtarıcı Öneri:

mblog_image

Tüm senenin yorgunluğunu tamamen atabilmek, işinize kaldığınız yerden ama çok daha yüksek bir performansla devam edebilmek için tatilin tüm detayları kusursuz olmalıdır. Bu detaylar; tatil yeri seçiminden, tatil kıyafetlerine kadar uzanır. İyi bir tatil, keyifli bir yolculuktan başlar. Keyifli bir yolculuk için kara, hava ya da deniz hangi yol ulaşımını yapacaksanız yapın konforunuzu iyi sağlamanız gerekir. Bu konfor için önemlideğil gibi görünen ancak çok önemli olan konu; doğru kıyafetler giymektir.

DEVAMINI OKU