MBLOG | MigrosTV Blog Sayfası

Yılbaşı Ağacı Nasıl Süslenir? Evde Yapabileceğiniz 5 Süs Önerisi

10 Aralık

mblog_image

Yılın son ayına girildiğinde birçok evde tatlı heyecanlar duyulmaya başlar. Eski ve bir hayli yorgun yılı uğurlamaya hazırlanırken içimizde bin bir umut ve iyi dilekle yeni yılı karşılamak için çeşitli hazırlıklar yaparız. Çünkü önemli olan inanış ya da gelenek değil, kalplerde umutların yeşermesi, yeni yılın güzel bir şekilde karşılanmasıdır.

DEVAMINI OKU

Balık Beslemek İsteyenler Buraya: Balık Bakımı Hakkında 6 Önemli Bilgi

mblog_image

Evinizde huzur dolu ve renkli bir köşe yaratmak, hayvan sevginizi daha da kamçılamak için edindiğiniz balıklara iyi bakmanız gerektiğini bilirsiniz. Çoğu zaman “Balık işte, ne zorluğu olacak ki…” diye geçiştirilse de onların da tıpkı bir kedi, bir köpek gibi özen bekleyip hak ettiğini aklınızdan çıkarmamalısınız. Peki balık bakımı hakkında bilmeniz gerekenler neler olabilir? Gelin birlikte bakalım…

DEVAMINI OKU

Evlere Uğur Getirdiğine İnanılan 5 Nesne

mblog_image

Birçok kültürde uğurlu olduğuna inanılan nesneler bulunur. Bu nesneler, daima yakınınızda bulunduğunda şans ve bereket gibi olumlu etkileri hayatınıza katacağına inanılır. İşte yazımızın devamında bu nesnelerden birkaçına değineceğiz. İnanıp kullanması bir yana birçoğunun en azından evinize hoş bir dekor sağlayacağını söyleyebiliriz. İşte detaylar…

DEVAMINI OKU

Sonbahar Geldi: Gezilmesi Gereken 7 Sonbahar Rotası

mblog_image

Sonbahar, mevsimlerden en özel olanıdır. Dökülen yapraklar ile şehrin yepyeni bir çehresi ile tanışır, âdeta büyüleniriz. Bu güzel mevsimin tadını hakkıyla çıkarabilmek için de ülkenin en güzel noktalarına gezi düzenlemek gerekir. İşte bu yazımızı tam da bunun için hazırladık. Eğer ki şu günlerde, sonbaharda keşfetmek için yepyeni noktalar peşindeyseniz yazımızı okumaya devam edin. İşte sonbaharda gidilmesi gereken en güzel şehirler…

DEVAMINI OKU

Sonbahar Düğünü İçin 6 Öneri

mblog_image

İnişli çıkışlı bir sevgililik döneminin sonunda artık bir ömrü birlikte geçirmeye karar verdiniz ve hızlıca nikah masasına doğru ilerliyorsunuz. Ne yaz ne de kış düğünü istediniz; siz yaprakların tüm şehre dekor olduğu, mevsimlerin en güzeli olan sonbahar düğünü istediniz. İyi ettiniz; peki sonbahar düğününün mükemmel olması için dikkat etmeniz gereken önemli noktaları biliyor musunuz? İşte sonbahar düğünü yapacaklara hayat kurtaran 6 öneri.

DEVAMINI OKU

Havalar Soğuyor: Evde Yapabileceğiniz 6 Eğlenceli Aktivite

mblog_image

Gezi tutkunları pek yerinde durmayıp mevsime uygun rotalar belirlese de havaların soğuması ile birlikte özellikle kış insanı olmayanlar ya da çocuk sahibi olanların eve kapanma zamanları geliyor. Madem durumlar böyle o hâlde keyif almak için yeni yollar bulmak, evde geçirilen zamanlar için aktiviteler belirlemek lazım. İşte hem size hem de çocuğunuza keyifli dakikalar hediye edecek 6 aktivite.

DEVAMINI OKU

Ekim Ayı Etkinlikleri

mblog_image

Gezmeye meraklı, etkinliklere karşı heyecanlı herkes buraya! Her yeni ayı şehrinde olacak etkinlikler için iple çeken kitle, sizi en iyi biz anlarız. Ekim ayında nereleri gezsek diye düşünenler için güzel bir liste hazırladık.

Gezerek hayatın stresini azaltanlar, gezerek öğrenenler, gezerek deneyimleyenler için ekim ayının en güzel etkinlikleri yazımızın devamında; işte detaylar:

DEVAMINI OKU

League of Legends Finali Yaklaşıyor!

mblog_image

League of Legends; yani efsaneler ligi… Bu kelimeleri bir arada hiç duydunuz mu? League of Legends’i; belki birçoğunuz etrafında geçen konuşmalardan tanıdık buluyor, bazılarınız ilk kez görüyor; ancak büyük bir çoğunluk bu kelimelerin ne olduğunu biliyor ve onun peşinde âdeta bir tutkun gibi dolanıyor!

DEVAMINI OKU

Trafiği Verimli Hale Getirmenin 8 Yolu

31 Ağustos

mblog_image

İstanbul trafiği malum, ne yapılırsa yapılsın çözülemeyen ve sürekli olarak kanamaya devam eden derin bir yara. Gün boyu çalışıp yorulduğumuz mesailerin bitiminde evimize rahatça ulaşamıyor bir de çok daha yorucu olan trafik mesaisinde zaman geçiriyoruz.

DEVAMINI OKU