MBLOG | MigrosTV Blog Sayfası

Bayram Migros Kampanyaları ile Yaşanır: İşte Kurban Bayramı’na Özel 9 Kampanya

21 Ağustos

mblog_image

Bayram alışverişinizi hâlâ yapmadıysanız hem sizi hem de misafirlerinizi mutlu edecek birçok fırsat Migros reyonlarında sizi bekliyor.

DEVAMINI OKU

Ucuza Tatil Alışverişi Yapabilmenin Püf Noktaları

17 Ağustos

mblog_image

Giderek zorlaşan hayat şartları, düşmeye başlayan alım gücü ile devrin tasarruf devri olduğu göz ardı edilemeyecek bir gerçek haline geliyor. Yine de bu doğrultuda tatilimizden vazgeçmek elbette ki en zor kararlardan biri olur; çünkü tüm sene soluksuz çalışabilmek için tatil yaparak enerji depolamamız da şart.

DEVAMINI OKU

Tatil Yerine Hâlâ Karar Veremeyenlere: Ucuza Tatil Yapabileceğiniz 7 Ülke

15 Ağustos

mblog_image

Yaz mevsimi geldiğinde çalışan çalışmayan herkesi tatlı bir tatil heyecanı sarar. Tüm senenin yorgunluğunu, kötü enerjisini belki de miskinliğini atabilmek için tatil bölgesi özenle ve keyifle seçilmeye çalışılır.

DEVAMINI OKU

Yaz Tatilinde Oynanacak Bol Sulu Oyunlar

10 Ağustos

mblog_image

Kocaman, sıkıcı ve oldukça soğuk kış günlerini geride bırakıp şimdi yıl boyu yolunu gözlediğiniz yaz ayları ile buluşma zamanı! Okullar tatile girdi, işten yıllık izinler alınmaya başlandı; sırada bolca tatil yapmak, yüzmek, güneşle buluşmak, gün boyu eğlenmek, yıl boyu çocuğunuzla birbirinize ayıramadığımız zamanların telafisi var. Tüm bunlar için şahane bir yol biliyoruz; birlikte bol sulu oyunlar oynamak!

DEVAMINI OKU

Uzun Yola Çıkacak Şoförlere 8 Altın Öneri

mblog_image

Kimisi yıllık izin kullanacak, kimisi bayram tatilinden yararlanacak; yani birçoğumuz bir şekilde tatil yapmak, tüm senenin yorgunluğunu atabilmek için uzun yolculuklara düşecek. Eğer ki toplu ulaşım araçlarını kullanacak biriyseniz sizlik bir durum pek yok, bavulunuzu hazırlayın ve düşün yollara; ancak özel aracınızı kullanacak şoförseniz dikkat etmeniz gereken birçok nokta bulunmakta. Ne mi onlar? Gelin birlikte bakalım; işte ister acemi ister usta şoför olun uzun yola çıkarken dikkat etmeniz gereken hayat kurtaracak 8 öneri.

DEVAMINI OKU

Balayı Sezonu Geldi: İyi Bir Balayı İçin 6 Öneri

mblog_image

Hayatınızın aşkını buldunuz, onunla artık bir ömrü paylaşmak için can atıyor belki de gün sayıyorsunuz.

DEVAMINI OKU

Tatile Yalnız Çıkmanın Kişiliğinize Kazandırdığı 7 Özellik

mblog_image

Tatile çıkmak denince ille de yanımızda sevdiğimiz bir yoldaşın olmasını tercih ederiz. Akraba, arkadaş, sevgili, aileden biri, her kim olursa olsun da beraber gezelim, beraber keşfedelim diye heyecan duyarız; ancak tek başına da seyahat edebilmenin güzelliklerini göz ardı ederiz.

DEVAMINI OKU

Bu Yaz Karadeniz Turu Yapmak İçin 6 Neden

mblog_image

Seyahat etmeyi, yeni kültürler ve yeni insanlar tanımayı, sürekli olarak keşfetmeyi sevmeyen insan pek yoktur. Siz de seven insanlardan biri misiniz? Peki rotanızı belirlediniz mi? Belirlemediyseniz gelin şöyle. Yurt dışından önce kendi yurdunu köşe bucak öğrenmenin daha önemli olduğunu savunanlar için Karadeniz, son zamanlarda en popüler seçeneklerden biri. Doğaya âşıksanız, sonsuz güzellik sunan cömert manzaralarla buluşmak, ciğerlerinizi oksijene doyurmak istiyorsanız, yeterli bütçeniz de varsa bu sene Bodrum, Çeşme, Antalya gibi kalabalık tatil bölgelerinden kaçıp Karadeniz’e sığınmak harika bir fikir olabilir.

DEVAMINI OKU

Bir Antidepresan: Dikiş Dikmenin 6 Faydası

mblog_image

Uzmanlar uyarıyor; dikiş dikerek mutlu olabilirsiniz! Yapılan birçok araştırmada dikiş dikmenin psikolojik açıdan son derece yararlı olduğu saptanmıştır. İnsanı rahatlatma, zihni boşaltma, yaratıcılık kazandırma gibi birçok etkisi sayesinde dikişle uğraşan insanlar mutluluğu yakalayabiliyor.
Dikiş dikmenin sağladığı mutluluğun yanında daha ne gibi faydaları varmış, birlikte inceleyelim.

DEVAMINI OKU