MBLOG | MigrosTV Blog Sayfası

Babalar Günü’ne Özel 5 Etkinlik Önerisi

mblog_image

Babalar Günü’nde maddi bir hediyeden çok manevi bir hediye etmek istiyorsanız babanızla birlikte keyifli bir gün geçirme planı yapmak iyi bir fikir olabilir. İşte Babalar Günü için özel 5 etkinlik önerisi.

DEVAMINI OKU

Plaj Çantasında Mutlaka Olması Gereken 8 Eşya

mblog_image

Yaz geldi, şimdi deniz-kum-güneş üçlüsüne merhaba deme zamanı! Kızgın kumlardan serin sulara atlamadan önce aman ha yanınızda götüreceğiniz plaj çantanızı almayı unutmayın. Peki neler olmalı bu çantanın içerisinde? İşte plaj çantanızda mutlaka olması gereken, neredeyse hayati önem taşıyan 8 eşya.

DEVAMINI OKU

Denemeyen Kalmasın: En Eğlenceli 6 Su Sporu

mblog_image

Havalar ısındı, tatil planları bol hevesle yapılmaya başlandı. Siz bu yaz tatilinde ne yapacaksınız? A hayır, sadece yüzecek misiniz? Bu sene farklı bir şeyler denemeye, hayatınıza renkli deneyimler katmaya ne dersiniz? Birbirinden keyifli su sporları bunun için şahane bir adım olabilir. İşte herkesin yapabileceği, birbirinden eğlenceli ve keyifli 5 su sporu.

DEVAMINI OKU

Suyun Güzelliğine Aldanmayın: Yüzerken Dikkat Etmeniz Gereken 6 Nokta

mblog_image

Havalar ısınmaya başladığında bizleri heyecanlandıran en güzel detaylardan biri de yüzme sezonunun açılmış olmasıdır. Sıcaklardan kavrulurken serin, masmavi sulara kendini teslim etmek kadar hem vücut hem de ruh sağlığına daha iyi gelecek aktivite yok denecek kadar azdır.

DEVAMINI OKU

Çocuklarınız İçin En iyi Karne Hediyesi Önerileri

mblog_image

Öğrencileri bir karne telaşı, yakınlarını da bir hediye telaşı almakta. Kararsız kalanlar için birkaç iyi hediye alternatifini sizin için derledik.

DEVAMINI OKU

Yaz Tatili Boşa Geçmesin: Çocukların İzleyebileceği 6 Şahane Film Önerisi

mblog_image

Sadece çocukların değil içindeki çocuğu daima yaşatan yetişkinlerin de izleyebileceği bu tatlı filmler ile ailecek film günü etkinliği yaratıp gününüze renk katmaya ne dersiniz?

DEVAMINI OKU

Yaz Tatili Boş Geçmesin: İlköğretim Öğrencilerine Göre 5 Şahane Kitap Önerisi

mblog_image

Yaz tatili, elbette öğrencilerin dinlenmesi gereken bir süreçtir; ancak bir yandan da iyi değerlendirilmesi, verimli geçirilmesi gerekmektedir. Çocuklar hem dinlensin hem verimli bir tatil geçirsin hem de hayal güçlerini, kültürel birikimlerini geliştirsinler diye derlediğimiz bu 5 kitap için kitapçılara doğru yola çıksanız iyi edersiniz.

DEVAMINI OKU

Çocuklar Yaz Tatilini Nasıl Verimli Geçirebilir? 5 Öneri

mblog_image

Yaz tatili, bütün yıl iyi notlar alabilmek için soluksuz çalışan tüm öğrencilerin dört gözle beklediği en güzel zamanlardır. Bu zamanların her eğlenme hem de öğrenme açısından akıllıca kullanılıp yeni yıla daha güçlü bir şekilde başlamak için doğru değerlendirilmesi gerekir. Bunun için ilk görev ailelere düşmektedir. İşte çocukların daha verimli bir tatil geçirebilmeleri için ailelerin önderliğinde yapabileceği 5 etkili öneri.

DEVAMINI OKU

Mayıs Ayında Gidebileceğiniz 6 Rota

mblog_image

Isınan mevsimler ile kaynamaya başlayan kanlara, enerji patlaması yaşayan bünyelere en çok, küçük seyahatler iyi gelir biliriz. Bahar aylarının son günlerinin yaşandığı mayıs ayında senenin en güzel zamanlarını yaşayan 6 tatil yeri önerisini sizin için derledik. Bu hafta sonu küçük bir kaçamak inanın bahar sarhoşluğunuza çok iyi gelecek.

DEVAMINI OKU