MBLOG | MigrosTV Blog Sayfası

Kamp Tutkunları İçin 6 Harika Kamp Alanı

mblog_image

Doğaseverler için doğaya doyabilmenin en iyi yöntemi, nefis bir kamp alanında çadır kurup yeni güne doğa ile iç içe uyanıp geceleri de doğanın kucağında uykuya dalabilmektir. Doğaseverler için belki de en harika zamanlar geldi. Şu nefis kamp alanı önerilerini alın da çadırınızı her hafta bambaşka bir yerde kurup kendinizi doğanın iyileştirici kollarına bırakın. İşte 6 harika kamp alanı!

DEVAMINI OKU

Çocuk Gelişiminde Spor Aktivitelerinin Önemi

mblog_image

Birçok ebeveyn, çocuğunun akademik başarısı için iyi okullarda iyi bir öğrenim görmesi gerektiğini bilir; ancak bu başarının olabilmesi için çocuğun hayatının çeşitli aktivite ve hobilerle de desteklenmesi gerektiğini bilmez. Spor da bu gerekli aktivitelerden biridir. Herhangi bir spor ile ilgilenen çocuğun gelişiminde ne gibi faydalı değişiklikler görüleceğine birlikte bakmaya ne dersiniz?

DEVAMINI OKU

Yaz Tatilinde Kilo Almamak İçin Bunlara Dikkat Edin

mblog_image

Tüm kışın sıkıcı ve hantal günlerinden sıyrılıp yaz günlerine hazırlanmaya başladınız. Başarılı olup istediğiniz kiloya ulaştınız. Fakat o da ne? Sırada yeni yer keşfetmenin, bir sürü yeni lezzetle tanışmanın, açık büfelerle savaşmanın zamanları geliyor; evet yaz tatili!

DEVAMINI OKU

Tatilinizi Belirlerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

mblog_image

Tüm sene çalıştınız, yoğun strese maruz kaldınız, kimi zaman sosyal hayatınızdan fedakârlık ettiniz kimi zaman nerdeyse sağlığınızı kaybettiniz. Şimdi hepsini unutup sadece iyi bir tatil için gerekli olanlara odaklanma zamanı! Tatilinizi sorunsuz tamamlayabilmek, iyi bir dinlenme süreci geçirebilmek için tatilinizi belirlerken dikkat etmeniz gereken 6 noktayı sizin için derledik.

DEVAMINI OKU

Yaz Tatilinde Çocuklara 6 Hobi Önerisi

mblog_image

Tüm yıl boyunca gerek okul programının yoğunluğu gerekse kış mevsiminin çetin şartları derken eve tıkılan çocukların şimdi özgür olma vakti! Yaz tatili ile birlikte neredeyse bir boşluğa düşme hissi yaşayan çocukların “Yaaa çok sıkıldım!” gibi cümleler kurup hem kendisine hem de size sıkıntı yaratmamasını, keyifli ve eğlenceli vakit geçirebilmesini ve belki de gelecekleri için önemli bir temel atabilmesini sağlayacak hobileri bu yazımızda topladık. Hadi, siz de içlerinden çocuğunuza en yakın hobi önerisini seçin ve derhal uygulatmaya koyulun. İşte 6 nefis hobi önerisi!

DEVAMINI OKU

Plajda En Rahat ve En Şık Siz Olun: Plaj İçin Giyinme Önerileri

mblog_image

Deniz-kum-güneş üçlüsü ile buluşma zamanları geldi! Şimdi ise sıra en harika kombinleri yaratmakta! Aman ha, sakın “Nasılsa bir yüzüp bir güneşleneceğim, fazla teferruata ne gerek var?” demeyin. Tüm sene bu anlar için beklediniz, elbette ki şık olmayı da hedeflemelisiniz. Ayrıca şık, rüküş ayrımı için üzerinizde gezinecek gözleri de unutmayın!

DEVAMINI OKU

Bisiklete Rakip: Paten Kaymanın 9 Faydası

mblog_image

Belki de küçükken ailenizden size bir paten almasını çok istediniz, o zamanlar hevesliydiniz ama büyüdükçe o işleri bıraktınız. O halde şimdi, o heyecanları tekrar canlandırmanın tam zamanı; çünkü paten kaymanın yaşı olmadığını ve sağlık için oldukça faydalı olduğunu bilmeniz gerekiyor.

DEVAMINI OKU

Güneşlenirken Dikkat Etmeniz Gereken 6 Şey

mblog_image

Tüm sene çetin kış şartları, aşırı soğuklar derken eve tıkılıp kaldınız. Artık, yüzünü görmeye başladığımız güneşte vakit geçirmenin tam zamanı!

DEVAMINI OKU

Bayramda İzleyebileceğiniz Şeker Tadında 5 Film Önerisi

mblog_image

Aile olmayı hatırladığımız bayram günlerinde; aile olmanın güzelliğini, hayattaki zorluklarla başa çıkarken bir olmanın gücünü yer yer hüzünlü; ama daha çok keyifle anlatan, bayramı daha çok gülümseyerek geçirmeyi ve eski günleri yâd etmeyi sağlayacak birbirinden özel, klasikleşmiş filmler ile tekrar buluşmaya ne dersiniz?

DEVAMINI OKU