Bu Uygulamalarla Spor Yapmak Çok Keyifli

Çığ gibi büyüyen mobil telefon sektörü, hayatımızın her alanına dahil oldu. Yolda, sokakta, okulda, iş yerinde her yerde bizimle birlikte yaşayan bu cihazlar, hayatımızın da ayrılmaz bir parçası haline geldi. İletişim kurmamızı sağlamanın dışında pek çok görevi de başarıyla göğüsleyen bu cihazlar, elbette sporculara da hayatı kolaylaştıracak uygulamalar sunuyor.
spor
Hangi hareketin nasıl yapıldığından tutun da bu hareketle hangi kas grubunuzu çalıştırdığınızı, uygulamalar sayesinde zahmetsizce öğrenebiliyorsunuz. Akıllı telefonunuza henüz bu uygulamalardan indirmediyseniz, size uygun olan İOS uygulama seçenekleri için yazımızın devamını okuyun. Tercih edeceğiniz uygulama ile spor salonunda yaptığınız her şeyi kayıt altında tutacak ve kat ettiğiniz yolu görebileceksiniz.
spor-yapmak
1- iMuscle2: 3 boyutlu görsellerle desteklenen iMuscle2’de, fitness ve vücut geliştirme programları mevcut. Hangi hareket ile hangi kasınızı çalıştıracağınızı da gösteriyor.
sporun-faydalari
2- ABSworkout: Bu uygulama karın kaslarını “baklava” şekline dönüştürmek isteyenler için ideal. ABS adı verilen karın kaslarınızın; farklı bölgelerini, farklı hareket ve setlerle çalıştırmanıza yardımcı oluyor.
spor-mobil-uygulama
3- Fitness Point: Bir başka vücut geliştirme ve egzersiz uygulaması olan Fitness Point; diğerlerinden farklı olarak hareketin nasıl yapıldığını bütün detaylarıyla, kullanıcılarına gösteriyor.
mobil-app-spor
4- Two Hundred Situps: Mekik çekmek isteyen ama bir türlü o iç disiplini yakalayamayanlardan mısınız? Öyleyse bu uygulama tam size göre! Çeşitli şekillerde mekik çekme hareketini göstermenin yanı sıra her set arasında ne kadar dinleneceğinizi ve süre bitince uyararak çalışmaya devam etmenizi sağlıyor.
sport
5- Runtastic Pull Ups Trainer PRO: Barfiks hareketini doğru ve istenilen seviyede yapmanızı sağlar. Uygulama en çok barfiks çekenleri de listeliyor.