Star Wars Heyecanınızı Arttırmak İçin Yapabileceğiniz 7 Şey!

Star Wars heyecanının geri dönmesiyle birlikte yediden yetmişe herkesin içinde güç uyanmaya başladı. En son böylesine bir heyecanı Star Wars: Sith’in İntikamı vizyona girdiğinde 2005 yılında yaşamıştık. Şimdi Star Wars: Güç Uyanıyor’un vizyona girmesiyle heyecan dorukta. Herkes filmin vizyona gireceği 17 Aralık tarihini şimdiden takvimlerine işaretlemiş durumda. Peki ama 17 Aralık’a kadar heyecanımızı arttırmak için neler yapabiliriz dersiniz?

star-wars1

1. Star Wars Efsanesini Yeniden keşfedin

Star Wars heyecanına kendinizi kaptırmak istiyorsanız yapmanız gereken yegane şeylerden biri orijinal üçlemeyi baştan izlemeniz. Bunu önce orijinal üçleme üçleme, sonra da yeni üçleme olarak yapabilirsiniz, keyfiniz bilir. Bizce en güzeli kendinize iki gün belirleyin ve bu iki günü yeni üçleme, orijinal üçleme olarak ayırın. Ondan sonra açın ekranı, alın atıştırmalıkları, bırakın güç içinizde uyansın!

star-wars2

2. Star Wars Kitapları Okuyun

1991 Yılında, Timothy Zahn tarafından yazılmış Thrawn Üçlemesi ayarındaki kitapları okumak Star Wars bilginizi genişletmek için ideal olacaktır. Tabii işi sadece kitapla bırakmak istemiyorsanız Dark Horse tarafından yayınlanan Star Wars çizgi romanlarına internetten satın alarak ulaşabilirsiniz! Ayrıca ülkemizde Doğan Egmont’tan çıkan eğlenceli Star Wars kitaplarına da göz atmalısınız! Okuyun, oynayın, çözün, çıkartmaları yapıştırın, droidlerin maketini yapın, Star Wars kahramanlarıyla vakit geçirmek çok eğlenceli olacak.

star-wars-kitap

3. Görsel Dünyanızı Star Wars ile donatın

Sadece evinizden bahsetmiyoruz, bilgisayarınız, masaüstünüz, telefonunuz ve geri kalan her şeyinizi Star Wars ile donatın. Kendi kendinize hafiften böyle heyecanlar yapmak, 17 Aralık günü için heyecanınızı arttıracaktır!

star-wars3

4. Fragmanları Didik Didik Edin!

Filmin yeni fragmanlarını didik didik edip analizler yapın! Reddit gibi pek çok sitede yüzlerce hayran teorisi kol geziyor. Siz de bu teorileri okuyarak heyecanınızı körükleyebilirsiniz!

5. Yılbaşı’nda Star Wars Hediyeleri Alın

Çocuğunuz varsa, çocuğunuza bir Star Wars oyuncağı alın! Fakat sadece çocuğunuz ile yetinmeyin, anneniz, babanız ve sevgiliniz için de pek çok farklı Star Wars temalı hediye alabilirsiniz! Özelikle oyuncak ışın kılıçları, figürler ve pek çok Star Wars legosu sizleri bekliyor!

star-wars5

6. Peki ya Oyunlar?

Filmin vizyona girme tarihi yaklaşırken, oyun dünyasında da çok güzel bir dalgalanma yaşandı! Star Wars: Battlefront piyasaya çıktı! Star Wars hayranlarının yıllardır beklediği Battlefront serisinin son oyunu özellikle grafikleri ile öne çıkıyor! Eğer oyunlarla ilgileniyorsanız kesinlikle bir tane edinin!

star-wars6

7. Star Wars Figürleri Her Yerde!

MigrosTV mutfağını da yeni film heyecanı sardı… Bisküvi ve çikolatadan uzay gemileri, üzümden ışın kılıcı yaptık! Efsaneyi sofranıza getirecek olan bu nefis önerilerimize mutlaka bakın!

star-wars-yemekleri

 

star-wars-isin-kilici

BONUS:

Migros Sanal Market‘te galaksi dolusu Star Wars figürü sizi bekliyor. Ayrıca efsane Star Wars kartları da #sadeceMigrosta! Money Club Kart ile tek seferde yapacağınız her 30 TL’lik alışverişte, 4 koleksiyon kartından oluşan bir kart paketi kazanıyorsunuz.

star-wars kartlari

Serinin tamamını topladığınızda elinizde 60 karttan oluşan bir Star Wars koleksiyonunuz oluyor. Dilerseniz sadece Migros’ta bulabileceğiniz albümü ayrıca satın alarak, koleksiyonunuzu bu albümde toplayabilirsiniz.

star-wars-figurleri