Güç Sizinle Olsun: Star Wars Ruhunu Yaşatmak İçin 5 Öneri

May the force be with you” sevgili okur. Bugün milyonlarca hayran kitlesine sahip Star Wars evrenini kutlama günü. Tüm dünyada çılgınca kutlanan Star Wars Günü‘nüz kutlu olsun. Bugünü nasıl kutlu geçirirsiniz diye sizin için düşündük durduk ve çok da çılgın olmayan birkaç alternatif çıkardık.

Şimdi arka planda ”Duel Of The Fates” şarkısı eşliğinde arkanıza yaslanın ve sizi Star Wars evreninin derinliklerine sürükleyecek tüyolarımıza kulak verin.

star-wars2

Prenses Leia Saçı

Prenses Leia Organa‘ya hayran olmayan kaç kişi var? Ya da şöyle soralım: Prenses Leia’nın saçlarına hayran olmayan kaç kişi var? Siz de bugünün ruhunu yakalamak  için Leia’nın topuzunu evde yapabilirsiniz, merak etmeyin çok zor değil.

Bu arada Loreal’in Studio Line Saç Şekillendirici ürünlerinin bu iş için biçilmiş kaftan olduğunu duyduk, bizden söylemesi.

Prenses Leila

Işın Kılıçları

”Mürver asa mı, ışın kılıcı mı?” diye sorsalar ışın kılıcı derdik. Düşünsenize bi’ dağları delen bir kılıç heyecanlı olabilirdi. Ama şiddet yanlısı gibi görünmeden, evde kendi ışın kılıcınızı nasıl hazırlayacağınızı ekliyoruz. Bunun için linke tıklamanız yeterli 🙂

star-wars5

Atıştırmalık Yoda

Biraz yaratıcılığınızı kullanarak, kendiniz pek çok yaratıcı tarifler üretebilirsiniz. Misal bu tatlış Yodacık gibi :))

Yoda

Chewbacca Kurabiyeleri

Star Wars evrenindeki kalbi gibi kendisi de tüy yumağı olan bu dostumuzu birkaç kurabiye yiyerek hatırlayabilirsiniz. Zira kendisi pişmaniyeye daha çok benzese de bizim favorimiz ev yapımı nişastalı kurabiyeden yana oldu.

star-wars-efsanesi

Saç ve Makyaj Tüyoları

Hazır evdeyiz, biraz daha çılgınlık yapalım diyenler olabilir tabii. Hatta iyi de olur bizce. Kalplerimizin Sultanı Ahsoka Tano‘nun renkli saçlarını evde yapmanız da mümkün. Yeni Migroskop‘ta bulabileceğiniz Loreal Paris Colorista renkli spreyler bunun için biçilmiş kaftan.

Patroniçe Sabé‘nin makyajı için öneri vermeyeceğim. Migros‘ta kozmetik ürünlerde %50’ye varan indirim olduğunu bir kez daha fısıldayıp huzurlarınızdan ayrılıyoruz.