Tablo Değil Gerçek: Yeryüzünün En Güzel Bahar Çiçekleri!

Evet, tabloyu andırsa da fotoğraflar gerçek! Baharın müjdecisi çiçekler, yeryüzünü eşsiz bir tabloya nasıl da çeviriyor!

Sizin için dünyanın 4 bir yanından enfes çiçek manzaraları araştırdık. İçinizi açacak fotoğrafları güzel bir Latte eşliğinde aktaralım mı?Bugün yazı yok, fotoğraf var! İçimiz huzurla dolmasın mı yani azıcık? 🙂

 1- Halle Ormanı, Belçika

Lavanta moru ile ağaç yeşili bir araya geliyor ve ortaya çıkan ‘orman’ göz kamaştırıyor…

Halle-Forest-Belçika

 2- Jeju Adası, Güney Kore

Balkona çıkmışsınız, elinizde bir bardak çay… Kalbinizde ıssız bir huzur, karşınızda pembe etekli yalnız bir dağ… Jeju Adası, merhaba canım!

Güney_kore

3- Ashikaga Çiçek Parkı, Japonya

Japonya’dayız. Bu park bildiğiniz gibi değil! Gezerken mis kokusu burnunuza, enfes görüntüsü ise ruhunuza #iyigelecek.

japonya

4- Provence, Fransa

Bir yol düşünün ki sağınız solunuz bu manzara ile renklensin. Yol ne kadar uzun olursa olsun, sizce de bu seyir yola değmez mi?

fransa

5- Keukenhof Gardens, Hollanda

Japonya’dan iyi olmasın ama bakar mısınız şu bahçenin güzelliğine? Sonra insanda stres mi kalır!

hollanda

6- Carlsbad Flower Fields, Kaliforniya

Yeşil mi demeli kırmızıya mı şaşırmalı, pembeye mi büyülenmeli, turuncuya mı aşık olmalı? İç dünyamız çok karışık bugün, ne yapsak bilemedik! İyisi mi şu eşsiz manzara ile bırakalım sizi…

kaliforniya

7- Monet’s Garden, Fransa

Bu kapı, cennete açılıyor olabilir mi? Eğer öyleyse kalkın gidelim. Şu güzelliğe ve renk uyumuna bakar mısınız? Sanırsınız tablo!

Monet-Garden-Fransa

Çiçeklerin büyülü dünyasından uzaklaştırmak gibi olmasın ama yazımız burada sona eriyor. Bir başka konuda yine iç açan görsellerle yine buralarda olacağız.

Esen kalın! 🙂