Yaz Tatili Boşa Geçmesin: Çocukların İzleyebileceği 6 Şahane Film Önerisi

Sadece çocukların değil içindeki çocuğu daima yaşatan yetişkinlerin de izleyebileceği bu tatlı filmler ile ailecek film günü etkinliği yaratıp gününüze renk katmaya ne dersiniz?

1. Charlie’nin Çikolata Fabrikası

Willy Wonka’nın çikolata fabrikasını gezme şansını yakalayan çocukların peşine takılıp başlarına neler geldiğini görmek için yoğun çikolata kokulu bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? Heyecan dolu bu serüvene bayılacağınızdan eminiz.

sinema

2. Yukarı Bak

Yukarı bak! Umut hep oradadır ve sana tüm renkleriyle gülümser! Yaşlı bir adamın evine bağladığı binlerce balonla uçarak hayallerine yükselmesini konu alan film, maceradan maceraya sürüklüyor. Sıkı tutunun, aman ha balonlardan yere çakılmayın!

film

3. Lego Filmi

Birçok çocuk Legolarla zevkle oynamıştır. Şimdi sıra Legoların gizli evrenine bir göz atmakta. Legolar evreninde gelişen kötülüklerin önü kesilecek, tüm lego parçaları tekrar birleştirilebilecek mi? Emmet ve ekibinin macerasına katılıp güzel bir deneyim yaşayabilirsiniz.

cocuk

4. İnanılmaz Aile

Kötülüklerle mücadele eden bir hikâyeye tanık olmak istiyor, bolca cesaret veren bir film arıyorsanız kesinlikle buldunuz! İnanılmaz Aile’yi tüm aile üyeleri ile izleyebilir, güzel bir akşam yaşayabilirsiniz.

yaz-tatili

5. Oyunbozan Ralp

Dikkat, bu film bolca şefkat ve cesaret içeriyor. Hayatın tüm zorluklarına karşı güçlü bir şekilde durabilmeyi öğütleyen bu film sayesinde çocuğunuzun kişiliğine güzel bir tohum ekebilirsiniz.

migrostvblog_cocuklayolculuk_v6_230617

6. Kayıp Balık Nemo

Yaz aylarının sıcak günlerinde okyanus evreninde gezinmek şahane olacak! Birbirinden sevimli balıkların yaşayışlarına tanık olmaya, Nemo isimli minik balığın maceraları ile büyülü bir dünyaya kulaç atmaya hazır mısınız?