Yeni Mobil Oyun Çılgınlığı: Hearthstone

Milyonlarca oyuncu ile dünyanın en çok oynanan oyunları arasında olan World of Warcraft’ın yapımcısı Blizzard, son fenomeni Hearthstone ile akıllı telefonlarınızda!

mobil_oyunlar

Bilgisayarlardan sonra yaptığı tablet çıkartmasıyla, Hearthstone zaten mobil cihazlarımıza girmişti, fakat şimdi telefonlara gelmesiyle, hayatımızın büyük bir bölümünü iPhone ve Android cihazlarımızın önünde geçireceğiz gibi görünüyor.

Bir kart oyunu olarak, akıllı telefonun her türlü dokunmatik özelliğinden yararlanan Hearthstone, farklı destelerle, farklı taktikleri bir araya getirdiğiniz, fantastik yapısıyla öne çıkıyor ve sunduğu eğlenceyle ekran başında saatler geçirmenizi sağlıyor.

Oyunun 3 modu var, bunlardan birisi normal oyun modu, birisi seviyeli oyun modu, diğeri ise arena modu. Bu modların hepsinde online olarak diğer oyunculara meydan okuyabiliyor ve onları yapacağınız birebir maçlarda yenebilirsiniz.

Ne kadar çok oynarsanız, o kadar çok kart kazanır, ne kadar çok kart kazanırsanız o kadar farklı desteler yapabilirsiniz.

Oyunda seçebileceğiniz dokuz adet farklı sınıf var. Her sınıfın kendi özel kartları ve özellikleri var, buna göre yapacağınız taktikler çok değişiyor.

Hearthstone, şu sıralar bütün akıllı telefon platformlarında en çok oynanan mobil oyunlardan biri. Siz de strateji öğesi ile harmanlanmış fantastik kart oyunlarını seviyorsanız, bu oyun tam size göre!