Yılbaşı Ağacı Nasıl Süslenir? Evde Yapabileceğiniz 5 Süs Önerisi

Yılın son ayına girildiğinde birçok evde tatlı heyecanlar duyulmaya başlar. Eski ve bir hayli yorgun yılı uğurlamaya hazırlanırken içimizde bin bir umut ve iyi dilekle yeni yılı karşılamak için çeşitli hazırlıklar yaparız. Çünkü önemli olan inanış ya da gelenek değil, kalplerde umutların yeşermesi, yeni yılın güzel bir şekilde karşılanmasıdır.

Bunun için imkânlar dahilinde siz de evinizde birkaç süsleme işine girmek istiyorsanız yazımızın devamında harika öneriler sizi bekliyor. İşte detaylar:

1. Turuncu Dokunuşlar: Portakal Dilimlerinden Süs Yapımı

Yılbaşı ağacınıza turuncu dokunuşlar yapmak, turunçgil kokuları bırakmak ister misiniz? Yapımı son derece basit, görünümü ise sıra dışı bir süsleme ile tanışmak için hemen tıklayın:

2. Yemelik Bunlar: Kurabiyelerden Süs Yapımı

Yaratıcı, şık ve nefis! Bu harika süslemeleri yılbaşına kadar yemeden durursanız kazanırsınız, bizden uyarması… Farklı şekil ve lezzetlere sahip, harika süslemeleri kendi ellerinizle yapmak istiyorsanız, detaylar için tıklayın:

3. Akla Gelmezdi: Makarnalardan Süs Yapımı

Birbirinden hoş şekilleri olan, üzerine çeşitli soslar döküp bayıla bayıla tükettiğimiz makarnaların bu kez çok farklı bir işlevi ile tanışmaya hazır mısınız? Yılbaşı ağacınızı en güzel şekilde süslemek, farklı dokunuşlarınızdan bahsettirmek istiyorsanız bu makarnalarla tanışmak için sizi hemen şöyle alalım:

4. Mis Kokar: Tarçınlı Ağaç Süsü Yapımı

Tarçın kabuklarının ruhunuzu saran, hoş kokusu ile harika bir süs hazırlamaya var mısınız? Son derece basit yapımı, hoş kokusu ve sevimli görünümü ile kalpleri çalacak süs yapımı için hemen tıklayın:

5. İyi Dileksiz Olmaz: Dilek Süsü Yapımı

Yeni bir yıl, yeni umutlar, yeni dilekler demektir. Herkesin yılbaşı gecesi kalbinden geçen, olmasını çok istediği bir dilek vardır. Bunu yılbaşı ağacına da asmaya ne dersiniz? İşte size çok dekoratif ve basit bir süs yapımı, üstelik dileğiniz de kabul olur belki ne dersiniz? Detaylar burada!