14 Şubat Sevgililer Günü için Hediye Önerileri

Evet, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne çok az kaldı. Sevgilisi olmayanların pek de ilgilenmediği, sevgilisi olanları ise gerginlik ile karışık bir heyecanın kapladığı o gün bu yıl da geldi çattı, hazır mıyız?

Gelin, hediye önerilerine birlikte bakıp hayatınızdaki en özel insana en özel hediyeyi birlikte seçelim ve gerginliği bırakıp sadece heyecanla o günü bekleyelim.

Küçük Bir Tatil

Sevgiliniz somut eşyalar yerine daha deneyimsel hediyelerden hoşlanıyorsa bu seçenek ona çok iyi gelecek.
Özellikle de uzun bir ilişkiye sahipseniz onun dünya üzerinde gitmek istediği rotaları iyi biliyorsunuzdur. Öncelikle gitmek istediği yerleri kalplerle işaretlediğiniz büyük bir haritayı ona verin ve merak uyandırın, daha sonra gitmek istediği rotaların en başında gelenine aldığınız iki kişilik bileti ona verin. Eh, daha da sonrasında bavullarınızı birlikte hazırlarsınız artık?

tatil

Aşk Kavanozu

Tek hediye ile Sevgililer Günü’nü önümüzdeki yıla kadar kutlamaya ne dersiniz? Çılgınca mı, aşk dolu mu? İşte size hem romantik hem de farklı seçenek, aşk dolu bir kavanoz! Şimdi hemen güzel bir kavanoz ve aşk sözler ile dolduracağınız 365 adet, rengarenk kağıtlar seçin! Her güne yetecek güzel sözleriniz ile sevgilinizin yanında olmasanız bile her yeni sabaha güzel başlamasını sağlayabilirsiniz.

ask

Mesaj Veren Çikolatalar

Asıl hediyeniz ne olursa olsun yanına ekleyeceğiniz tat duyusuna hitap edecek lezzetli çikolataların kimseye zararı olmaz. Üzerine farklı aşk mesajları yazdırabileceğiniz çikolatalar ile onun kalbini en tatlı yolla yeniden kazanabilirsiniz. Tabii, kıyabilip de yemek sevgilinize kalmış!

sicak-cikolatali-kurabiye

Nostaljik Kafalara Mektup

Özellikle de faklı şehirlerdeyseniz ve sevgiliniz eskiye dair gelenekleri seviyorsa bu seçenek harika olabilir. Hediyenizin yanına ekleyeceğiniz, nostaljik bir zarf birlikteliğinde ona olan aşkınızı ve özleminizi anlatan mektup satırları, ilişkinize güzel bir detay kazandıracaktır.

ask-mektubu

İçine Fotoğraf Konulan Kolye

Eski gelenekleri seven sevgiliye en değerli hediye! Biliyorsunuz, eskiden yoktu öyle profil fotoğrafları! Sevdiklerimizin fotoğraflarını ya cüzdanımızda taşırdık ya da kolyemizde.
İçine birlikte çekildiğiniz en güzel fotoğrafınızı koyacağınız şık kolyeyi güzel bir kutu ve hoş bir not ile süsleyerek ona ne kadar değerli olduğunu hissettirebilirsiniz.

kolye

Kalpli Kurabiyeler

Yemek yapma işlerinde beceri sahibiyseniz ona verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri ellerinizle pişireceğiniz rengarenk kurabiyeler olacaktır. Kurabiyeler ile damak zevkine, kurabiyeleri dolduracağınız zevkli bir kavanoz ile de göz zevkine hitap edebilir; ona unutamayacağı bir Sevgililer Günü yaşatabilirsiniz.

kurabiye

Sevme Nedenleri Kutusu

Tamam tamam, “Sevgi anlaşmak değildir, nedensiz de sevilir.” elbette; ama yine de şöyle içinizi taşırdığınız cümlelerle onu sevme nedenlerinizi rengarenk kağıtlara sıraladığınızda mutlu olmayacak sevgili yoktur. Bizce göreceğiniz gülümsemeye değer. Hadi, güzel bir kutu seçin ve kutuyu onu sevme nedenleriniz ile doldurup taşırın!

ask-kutusu

El Yapımı Fotoğraf Çerçevesi

İhtiyacınız olanlar boş bir çerçeve, ip ve mandallar; geri kalanı ise sadece siz ve sevginiz. Boş bir çerçeveye gereceğiniz iplere değerli anlarınızdan oluşan kareleri asın, aralarına sevgi notlarınızı da iliştirebileceğiniz hem dekoratif hem de el emeği bir hediyeden hangi sevgili etkilenmez ki?

kalp

Her Aşk Biraz Masaldır

Her aşk biraz masal, her çift de masal kahramanıdır. Masalları seven sevgilinize kendi emeğinizle espri dolu bir hediyeye ne dersiniz? Şimdi güzel resimlerle dolu bir masal kitabı seçin. Kitap içerisindeki kahramanların birine sizin, diğerine de sevgilinizin yüz kısmını ekleyin. Sonuç; eğlenceli, sevimli, yaratıcı ve aşk dolu olacak. E artık siz erersiniz muradınıza, okuyanlar çıkar kerevetine!

sevgililer-gunu

El Emeği Kırmızı Kutu

Eğer ki uzun bir ilişkiye sahipseniz bu kutu çok kolay dolacak! Çok şık ve aşkın en tutkulu halinden bir kırmızı kutu seçin. Daha sonra minik not kağıtlarına üzerine tarihler atarak sevgilinizle birlikte geçirdiğiniz anlardan aklınızda ve kalbinizde kalanları dökün. Sizin için anısı olan her şeyi kutunuza koyun. Kutunuzun üst kapağına da birlikte çekildiğiniz bir fotoğrafı yapıştırın.