30’larınıza Geldiğinizde Muhtemelen Karşılaşabileceğiniz 7 Durum!

2’li rakamların heyecanı, 3’lü rakamların durulması; 4’lü rakamların olgunluğu, 5’li rakamların doymuşluğu… Gençlik başınızda duman ise ancak olgunluk yaşlarına da yakınsanız ki bu 30’lu yaşlar oluyor, muhtemelen karşılaşabileceğiniz durumları sıralamak istedik. Gelin şöyle güzel bir kahve alalım yanımıza, başlayalım paylaşımlarımıza… A bu arada, kahvenize tarçın da ister misiniz?

30lu-yaslar

1- Her hafta birkaç sefer görüştüğünüz arkadaşınızla, yılda birkaç kez görüşür hale gelebilirsiniz.

2- Saatler geçirdiğiniz bir mağazada 10 dakikadan fazla duramayabilirsiniz; sahi nereden buluyorlar bu kafa şişiren müzikleri! Bir de uzun kasa kuyrukları meselesi var.

3- Cumartesi gece gezmesi yerine, favori diziniz ya da TV programınız ağır basabilir artık. Ne demiştik? Hah, kafa şişiren müzikler!

4- Tatiller yerine düğün sezonu ağır basabilir ve birden kendinizi yakın arkadaşlarınızın düğününde halay başı olarak görebilirsiniz. Peki ya sizde durumlar nasıl, evliliğe hazır mısınız?

5- “Hayır” demek daha günden güne daha kolay olabilir.

6- Katıldığınız ‘gündüz’ partileri genelde bol çocuklu olabilir, muhtemelen hala, teyze, abla da favori kelimeler :S

7- Eğer hala yalnızsanız, geçmişi pek bir kurcalıyor olabilirsiniz. Geçmişteki aşklar, yarım kalmış beraberlikler aklınızı karıştırabilir.

Hey yaşın ayrı bir güzelliği var; her yaşınız en güzel çağınız olsun!