İtalyan Erkeklerinin İlham Veren 7 Stili

İtalyan erkeğinin maskülen ve bir o kadar da çarpıcı görüntüsünü elde etmenin hiç de zor olmadığını biliyor musunuz? Detaylara gizlenmiş bu çarpıcı stili, günlük hayatınıza dahil etmek için İtalya’da yaşamanız ya da İtalya’da doğmanız da gerekmiyor. Sizin için araştırdık. Yazımızda İtalyan erkeğinin giyim sırlarını paylaşıyoruz.

erkek-moda

Siz de küçük ama etkili bu dokunuşları giyim tarzınıza yansıtarak en az “onlar” kadar etkileyici bir görüntüye sahip olabilirsiniz.  

Uzun kollu gömlek: Yaz ya da kış olması hiç fark etmez. Bir İtalyan erkeğini kısa kollu gömlekle görmeniz pek mümkün değil. Yaz sıcaklarında uyguladıkları “gömlek kolu kıvırma sanatı” ise görülmeye değer.

erkek-modasi

Beyaz pantolon: Yaz sezonunun olmazsa olmaz parçası “beyaz pantolon”. Özellikle yaz aylarında tercih ettikleri beyaz renkli pantolonu, lacivert ceket ve makosen ayakkabılarla tamamlamaya bayılıyorlar.

Işıldayan ayakkabılar: Şıklığınızın göz kamaştırıcı tamamlayıcısı, ayakkabı. Boyasız ya da tozlu bir ayakkabı ile dolaşan bir İtalyan erkeği asla göremezsiniz. Bu noktada göstereceğiniz hassasiyet ile İtalyan erkeği stilini ayağınıza getirmiş olacaksınız.

Şortların tamamlayıcısı gömlek: Bir İtalyan erkeğinin vazgeçemeyeceği parça; gömlek. İster takım elbise ile ister plaj partisinde şortunuzun üzerinde, vücuda oturan bir gömlekle İtalyan erkeğinin dayanılmaz cazibesini kendinize uyarlayabilirsiniz.

italyan-erkek-modasi

Güneş gözlüğü: Yaz mevsiminin en önemli aksesuarı, gözlük. Gözlük tercihi de elbette çok önemli. Yüz hatlarınıza uygun bir gözlük tercihi ile baş döndürücü bir etki yaratabilirsiniz.

Şal ya da fular: Bu başlığı okuduğunuzda ama nasıl dediğinizi duyar gibiyiz. Bir İtalyan erkeğinin vazgeçilmezi olan bu aksesuarla tamamlanan bir kombinle, dilediğiniz her ortamda çarpıcı bir etki yaratabilirsiniz.

italyan-stili

Çanta: Boyundan çapraz astığınız bir postacı çantası tercih edebileceğiniz gibi spor bir çanta ile de bir İtalyan erkeğinin yakaladığı, stil sahibi erkek etkisini yaratabilirsiniz. Bizden söylemesi.