Kadınlar Erkeklerden Ne Bekler?

Kadınlar, erkeklerden pek çok şey bekler! Mesela kibar olsun, cömert olsun, yakışıklı olsun… Kadınların beklentileri saymakla bitmez. Ancak bunların dışında ufacık jestler vardır ki tüm bu genel kalıpların dışında kalıp, aslında ilişkinin temelini oluşturan. Bu ufak jestleri içinden gelerek tam zamanında ve yerinde yapabilen bir erkeğin karşısında hiçbir kadın kayıtsız kalamaz. Peki, nedir bu ufak ama aslında ilişkinin temelini oluşturan detaylar?

kadın-erkek-ilişkisi

Sabah neşesi günaydın mesajları!

Günaydın mesajı atmak aynı zamanda “Sabah kalktığımda ilk aklıma gelen şey sensin” demektir. Bu yüzden sevgilinize her sabah günaydın mesajları atın ki sabah kalkar kalkmaz güne sizi düşünerek ve mutlu başlasın! Yalnız sadece ilişkinizin ilk dönemlerinde değil, her zaman “günaydın” ve “iyi geceler” mesajları atmaya devam edin ki ilişkinizin heyecanı hep ilk günkü gibi kalsın!

Aman detayları kaçırmayın!

Sevgilinizle konuşmalarınızdan ufak detaylar hatırlarsanız, onu gerçekten tüm dikkatinizi vererek dinlediğinizi göstermiş olursunuz. Kahvesini şekerli mi şekersiz mi içtiğini ya da kız arkadaşlarıyla ne zaman buluşacağını bilmeniz inanın sevgilinizin çok hoşuna gidecek! Ayrıca, bu şekilde konuşmalarından ipuçları yakalayarak ona doğum gününde ne alacağınıza kolayca karar verebilirsiniz.

Sevgiliyle sinema saati!

Sevgilinizin haftalardır dört gözle gelmesini beklediği romantik bir film vizyona girdi; ancak siz en sevdiğiniz aktörün oynadığı aksiyon filmini izlemek istiyorsunuz. Bu durumda sevgilinizle beraber onun istediği filme gitmeniz, onun severek yaptığı şeyleri sizin ilk tercihiniz olmasa bile beraber yapmak istediğinizi gösterir. Belki de siz de onun yapmaktan zevk aldığı şeyleri yaparken zevk alacak ve eğleneceksiniz, önyargılı olmamakta fayda var.

Tanıştırma merasimi!

Hangimiz sevgilimizin arkadaşlarıyla ya da ailesiyle tanışırken heyecanlanmıyoruz ki? “Acaba beni beğenirler mi” korkusu ya da “ Ciddi mi davransam yoksa doğal mı olsam” ikilemi, heyecanı ikiye katlıyor. Size bir ipucu: Sevgilinizi arkadaş grubunuzla ya da ailenizle tanıştırırken elinizi sırtına koyun. Böylece sevgiliniz sizin dokunuşunuzdan güç alacak ve yeni bir ortama girerken daha rahat olacak.

Sözünüzü tutun!

Kadınlar, doğuştan şüphecidirler. Bir kadın size kolay kolay güvenmez; ancak bir kez güvendi mi onun güvenini kırmak zaman alır. Eğer sözlerinizi tutmamaya başlarsanız, bir kadın size olan güvenini yavaş yavaş yitirir. Bu yüzden verdiğiniz en ufak sözlere bile sadık olmanız, ilişkinizin geleceği için önem taşır. Bir kadın çoğu hatayı affedebilir; ancak bir kez güveni kırıldı mı geriye dönüş zordur.

Kontrolü ele alın!

Çoğu kadın ilişkide güçlü ve dominant erkekleri daha çekici buluyor. Otoriter ve sert olmadan ilişkide gücü elinizde tutabilirsiniz. Mesela sevgilinize nereye gitmek istediğini sorduğunuzda kesin bir cevap veremiyorsa siz hemen bir plan yapın ve sevgilinizi kolundan tutup götürün. Unutmayın, kararsızlık ve belirsizlik en kötü karardan bile daha iyidir.

Kendiniz olun!

Kim ne derse desin kendiniz gibi davranın! Kadınlar, kendine özgü ve doğal erkeklerin yanında kendilerini daha rahat hisseder ve daha rahat kendileri gibi olabilirler. Saçma huylarınız ya da uçuk kaçık hobileriniz olabilir, bunlar sizi gerçekten seven bir kadına gariplikten çok, farklılık ve özgünlük olarak gözükür. Uzun bir ilişkide zaten her şey yavaş yavaş açığa çıkacağı için en baştan partnerinize dürüst olmanız işleri çok daha kolaylaştıracak!

Sevgilinize gününü güzelleştirecek ufak bir sürpriz yapmak ister misiniz? Migros’ta Biscolata Love Bite çeşitleri indirimli fiyatıyla! Bu fırsatı kaçırmayın, ilişkinize heyecan katın! http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/searchInShop.do?btnUstArama.x=0&btnUstArama.y=0&searchKeyword=biscolata+love+bite&kangurumMigrosSearch=true&shopId=1