MBLOG | MigrosTV Blog Sayfası

Sakal Bakımının 7 Püf Noktası

mblog_image

Kadınlar daha güzel bir görünüm için makyaj yaparsa erkekler de daha yakışıklı bir görünüm için sakal bırakır. Durum böyle olunca erkeklerin şıklığı ve istedikleri görünümü daha kolay yakalamasını sağlayan sakallar; iyi bir bakım ister.

DEVAMINI OKU

Beyazlayan Saçlara 6 Çözüm Önerisi

mblog_image

Saçların beyazlamaya başlaması; genetik özellikler, düzensiz uyku, sağlıksız beslenme, anemi, stres gibi birçok sebep ile oluşup insanın kendi görüntüsünden rahatsız olmasına neden olabilen durumlar arasında yer alır. Özellikle de 30’lu yaşlara henüz merdiven dayarken görülen beyazlar psikolojiyi de olumsuz etkileyebilir. Bu nedenle beyazlayan saçların eski görünümüne kavuşması, beyaz tellerin daha da artmaması için uygulanabilecek yeni yöntemler aranmaya başlanır. İşte o yöntemlerden bazılarını yazımızın devamında sizin için derledik.

DEVAMINI OKU

Takım Elbise Seçerken Dikkat Edeceğiniz 7 Nokta

27 Ağustos

mblog_image

Takım elbise, erkekler için iş yaşamında ya da özel günlerde önemi büyük olan, kurtarıcı kıyafetlerden biridir; ancak üzerinize uymayan, yanlış bir takım elbise ile kötü bir görünüm elde edeceğinizi unutmamanız gerekir. Bu yüzden doğru bir takım elbise seçmek için sizi satırlarımızın devamına davet ediyoruz.

DEVAMINI OKU

Araba Camları Nasıl Temizlenir? 7 Öneri

27 Ağustos

mblog_image

Özel bir arabaya sahip olmak, artık her birimiz için olmazsa olmaz ihtiyaçlardan biri haline geldi. İster dağ başında olalım ister kalabalık bir şehrin ortasında artık her ailede en az bir araba olması neredeyse şart.

DEVAMINI OKU

Erkek Saç Bakımında Çok Önemli 7 Detay

mblog_image

Erkek ya da kadın olalım iyi görünmemizi sağlayan detayımız, belki de en etkili aksesuarımız; saçlarımızdır. Rüzgâra karşı dans eden, parlak görünümlü, sağlıklı mı sağlıklı saçlara sahip olmayı kim istemez ki? Peki güzel saçlar için gerekenleri uyguluyor muyuz?

DEVAMINI OKU

Erkekler İçin Güneş Gözlüğü Seçme Rehberi

mblog_image

Güneş yüzünü göstermeye başladığı günlerde siz ondan gözlerinizi kaçırmak istiyor olabilir ya da kombinlerinizi daha şık bir şekilde tamamlamak, daha çekici görünebilmek için bir gözlük almak istiyor olabilirsiniz.

DEVAMINI OKU

Her Erkeğe Lazım: 8 Adımda Çekici Görünebilme Kılavuzu

mblog_image

Dış görünümünüze, kıyafet seçimlerinize ya da kişisel temizliğinize istediğiniz kadar önem verin; çekici görünebilmek bambaşka bir meziyettir. Dünyanın en yakışıklı ya da en güzeli olun, en özel vücut ve yüz hatlarına sahip olun şimdi sıralayacaklarımızdan haberdar değilseniz eğer, bu iş epey eksik demektir.

DEVAMINI OKU

Havuç Yağı ile Tanışın: İşte 6 Mucizevi Etki

mblog_image

Kimyasallarla dolu kozmetik ürünleri yerine doğal mucizelerden yararlanmaya devam ediyoruz. Sıradaki malzememiz havuç yağı. Her yerde kolaylıkla bulabileceğiniz havuç yağının 6 mucizevi etkisine birlikte bakalım.

DEVAMINI OKU

Kısa Sürede Bronzlaşmak İçin Bunları Yapın!

mblog_image

Yaz gelince adeta deri değiştirmeyi pek seviyoruz. Bronzlaşmayı amaç ediniyor, kıyafet renk seçimlerini bile bronzluğumuzu belli edecek şekilde yapıyoruz. “En hızlı ben bronzlaşayım!” diyenler yaklaşın, size nefis önerilerimiz var.

DEVAMINI OKU