MBLOG | MigrosTV Blog Sayfası

Havuç Yağı ile Tanışın: İşte 6 Mucizevi Etki

mblog_image

Kimyasallarla dolu kozmetik ürünleri yerine doğal mucizelerden yararlanmaya devam ediyoruz. Sıradaki malzememiz havuç yağı. Her yerde kolaylıkla bulabileceğiniz havuç yağının 6 mucizevi etkisine birlikte bakalım.

DEVAMINI OKU

Kısa Sürede Bronzlaşmak İçin Bunları Yapın!

mblog_image

Yaz gelince adeta deri değiştirmeyi pek seviyoruz. Bronzlaşmayı amaç ediniyor, kıyafet renk seçimlerini bile bronzluğumuzu belli edecek şekilde yapıyoruz. “En hızlı ben bronzlaşayım!” diyenler yaklaşın, size nefis önerilerimiz var.

DEVAMINI OKU

Saç Kestirirken Dikkat Etmeniz Gereken 5 Şey

mblog_image

Mutsuz olduğumuzda, mutlu olduğumuzda, özel bir güne katılacağımızda ya da sadece kendimizde bir değişiklik olsun istediğimizde aklımıza ilk gelen fikir; saçlarımızı kestirmektir. Fikir çoğu zaman iyi olsa da üzerinde biraz düşünmek, doğru olduğundan emin olup öyle adım atmak gerekir. Yani saç kestirerek daha mutlu bir ruh hali hedeflerken daha mutsuz bir ruh haline geçmemek gerekir öyle değil mi? İşte tam da bunun için dikkat etmeniz gerekenleri sizin için derledik.

DEVAMINI OKU

Aşırı Terleme Neyin Habercisidir?

mblog_image

Terlemek, vücudumuzun boşaltım şekillerinden biridir. Zararlı maddelerin vücuttan atılması için gerekli ve fizyolojik bir eylem olan terleme, aşırı gitmediği sürece faydalı; ancak aşırı görülmeye başladığında durup düşünülmesi gereken bir semptom olabilmektedir. Aşırı terlemenin muhtemel 5 sebebi.

DEVAMINI OKU

Erkekler İçin 7 Cilt Bakımı Önerisi

mblog_image

Güneşli havalara bayılıyoruz; güneş gözlüğümüzü takıp da şöyle bir dolanmalara daha çok! Ancak unuttuğumuz noktalar var!

DEVAMINI OKU

Erkekler İçin Etkili 8 Saç Bakımı Önerisi

mblog_image

Erkekler için saç bakım önerileri, pratik bilgiler, saçlarınıza iyi gelecek püf noktaları için yazımıza göz atın!

DEVAMINI OKU

Erkekler İçin Olmazsa Olmaz 6 Bakım Önerisi

mblog_image

Güzel görünmek, iyi giyinmek, fit olmak gibi özellikler her ne kadar sadece kadınların üzerine yükleniyormuş gibi olsa da dünyayı güzelliğin kurtaracağını ve bu güzelliğin de sadece kadınlar ile gelmeyeceğini bilmeliyiz. Tüm insanların kendisi için özen göstermesi gerektiğine inanıyor, herkesin bakımlı olmasını istiyoruz. Bu yüzden bakım önerileri bu kez erkekler için geliyor! Son derece basit; ama etkili birkaç detay ile harika bir görünüme sahip olmak mümkün. İşte erkekler için 6 etkili bakım yöntemi!

DEVAMINI OKU

Saçların Gürleşmesi İçin 7 Yöntem

mblog_image

Saçlar, güzel görünmemizin en güçlü öğelerinden biri. Hepimiz onlara iyi bakmayı, rengini, sağlığını, gücünü korumayı amaçlıyor; cılız saçlara sahip olmaktansa gür saçlara sahip olmayı çok istiyoruz. Peki bunun için neler yapıyoruz? Bunun için neler yapmamız gerektiğini biliyor muyuz? O halde buyrun satırlarımızın devamına; saçların gürleşmesi için birbirinden doğal ve zahmetsiz yöntemler!

DEVAMINI OKU

Kokuların 7 Psikolojik Etkisi

mblog_image

Hoş bir kokunun peşinden gittiğiniz oldu mu hiç? Ya da bir tütsünün hoş kokusunda ruhunuzun hafiflediğini hiç hissettiniz mi? Bu nasıl oluyor demeyin, hiçbiri boşuna değil; hepsinin birer psikolojik etkisi bulunuyor. Kokuların ruhumuzu ve bedenimizi ele geçirebilen güçlü etkileri var. Bunun iyi bir şey mi, kötü mü olduğu kısmı biraz göreceli tabii. İşte birbirinden farklı kokuların birbirinden güçlü etkileri!

DEVAMINI OKU