MBLOG | MigrosTV Blog Sayfası

Tıraş Sonrasında Uygulanması Gereken 5 Bakım Önerisi

16 Ağustos

mblog_image

Erkekler için tıraş sonrası da en az tıraş kadar önem verilmesi gereken bir konudur. Özellikle hassas cilde sahip erkeklerin tıraş sonrasında cildini yatıştırmak için doğru yöntemler uygulaması gerekir. Eğer siz de hassas bir cilde sahip, tıraş sonrasında ne yapması gerektiğini pek bilemeyen bir erkekseniz yazımızın devamı size yardımcı olabilir. İşte tıraş sonrasında nasıl bir cilt […]

DEVAMINI OKU

Erkekler İçin 6 Saç Uzatma Yöntemi

14 Ağustos

mblog_image

Günümüzde kadınlar kadar erkekler de saçlarına çok önem gösteriyor. Besleyici maskeler, kremler, şampuanlar kullanarak çok daha güçlü, sağlıklı ve parlak saçlara sahip olmaya çalışıyor. Siz de bu erkeklerden biriyseniz yazımızın devamı işinize yarayabilir. Erkekler için saç uzatan 6 etkili yönteme gelin birlikte bakalım…     Beslenmenize Dikkat Edin     Saçlarınızın mükemmel olması için dışarıdan […]

DEVAMINI OKU

Mükemmel Sakallara Sahip Olmak İçin Uygulayabileceğiniz 6 Yöntem

mblog_image

Kadınların kişisel bakım konusunda en önem verdiği noktalardan biri nasıl ki saçlarıysa erkekler için de sakalları aynı önemi taşır. Birçok kişi tarafından “erkeğin makyajı” olarak tanımlanan sakal konusunda gereken önem verilmeli diye düşünen erkeklerdenseniz yazımızın devamı size epey yardımcı olacak demektir.

DEVAMINI OKU

Yüzde Oluşan Kahverengi Lekeler İçin 8 Çözüm Önerisi

mblog_image

Ciltte oluşan kahverengi lekeler; güneşin etkileri, ilerleyen yaş, melazma, çillenme ya da çeşitli karaciğer rahatsızlıklarının sonucu olarak meydana gelebilir. Çoğu zaman bir sağlık sorunu olmasa da görüntüsü ile rahatsız eder ve lekelerden kurtulma yolları aranmaya başlanır. Eğer ki sebebi sağlık ise gerekli tedaviler için geç kalınmamalı, eğer ki sebebi güneş ise gerekli önlemler uygulanmalıdır.

DEVAMINI OKU

Tıraş Olurken Dikkat Etmeniz Gereken 8 Önemli Nokta

mblog_image

Sakal tıraşı, erkeklerin iyi bir şekilde yapması gereken kişisel bakım adımlarından biridir. İyi bir sakal tıraşı ile güven veren, temiz bir görünüm elde edilir.

DEVAMINI OKU

Sakal Bakımının 7 Püf Noktası

mblog_image

Kadınlar daha güzel bir görünüm için makyaj yaparsa erkekler de daha yakışıklı bir görünüm için sakal bırakır. Durum böyle olunca erkeklerin şıklığı ve istedikleri görünümü daha kolay yakalamasını sağlayan sakallar; iyi bir bakım ister.

DEVAMINI OKU

Beyazlayan Saçlara 6 Çözüm Önerisi

mblog_image

Saçların beyazlamaya başlaması; genetik özellikler, düzensiz uyku, sağlıksız beslenme, anemi, stres gibi birçok sebep ile oluşup insanın kendi görüntüsünden rahatsız olmasına neden olabilen durumlar arasında yer alır. Özellikle de 30’lu yaşlara henüz merdiven dayarken görülen beyazlar psikolojiyi de olumsuz etkileyebilir. Bu nedenle beyazlayan saçların eski görünümüne kavuşması, beyaz tellerin daha da artmaması için uygulanabilecek yeni yöntemler aranmaya başlanır. İşte o yöntemlerden bazılarını yazımızın devamında sizin için derledik.

DEVAMINI OKU

Takım Elbise Seçerken Dikkat Edeceğiniz 7 Nokta

27 Ağustos

mblog_image

Takım elbise, erkekler için iş yaşamında ya da özel günlerde önemi büyük olan, kurtarıcı kıyafetlerden biridir; ancak üzerinize uymayan, yanlış bir takım elbise ile kötü bir görünüm elde edeceğinizi unutmamanız gerekir. Bu yüzden doğru bir takım elbise seçmek için sizi satırlarımızın devamına davet ediyoruz.

DEVAMINI OKU

Araba Camları Nasıl Temizlenir? 7 Öneri

27 Ağustos

mblog_image

Özel bir arabaya sahip olmak, artık her birimiz için olmazsa olmaz ihtiyaçlardan biri haline geldi. İster dağ başında olalım ister kalabalık bir şehrin ortasında artık her ailede en az bir araba olması neredeyse şart.

DEVAMINI OKU