MBLOG | MigrosTV Blog Sayfası

4 Adımda Pratik Ütü Yapma Teknikleri

mblog_image

Ütü yapmak, hafta sonu ritüellerimizin klasikleşen bir parçası. Belki de en can sıkıcı kısmı. Hele bir de elbiselerinizin ütüsü konusunda oldukça titizseniz ve başkalarının yaptığı ütüde mutlaka bir kusur buluyorsanız kendi ütünüzü kendiniz yapıyor olmalısınız. Kendi ütüsünü kendisi yapan erkekler, bu işin öncelikle bir sabır işi olduğunu kesinlikle biliyordur. Sabır ve itina ile kolları sıvayarak […]

DEVAMINI OKU

Bu Uygulamalarla Spor Yapmak Çok Keyifli

mblog_image

Çığ gibi büyüyen mobil telefon sektörü, hayatımızın her alanına dahil oldu. Yolda, sokakta, okulda, iş yerinde her yerde bizimle birlikte yaşayan bu cihazlar, hayatımızın da ayrılmaz bir parçası haline geldi.

DEVAMINI OKU

Yeni Yıl ile Birlikte Yeni Bir Tarz İçin 6 Öneri

mblog_image

Yeni yılla birlikte siz de tarzınız üzerinde yenilikler yapmak, moda bilgilerinizi geliştirmek ve farklı trendleri yakalamak istiyorsanız bu öneriler işinize çok yarayacak!

DEVAMINI OKU

Beyaz Perdenin Stil Sahibi 4 Aktörü

mblog_image

Stil sahibi olmak, sadece modaya uygun giyinmekle olmuyor elbette. Vücudunuzu tanımanız, uygun parçaları bularak kombinlemeniz ve yaşam biçiminizle örtüşen bir tarz yaratmanız; stil sahibi olduğunuzun göstergelerinden birkaçı… Stilinizi belirledikten sonra zenginleştirmek de sizin elinizde. Bununla ilgili moda dergilerini takip edebilir ya da stilini kendinize yakın hissettiğiniz bir aktörden ilham alabilirsiniz. Biz de sizin için tarzıyla hafızalara […]

DEVAMINI OKU

7 Doğal Cilt Bakım Yöntemi

mblog_image

Ergenlikle birlikte temiz, pürüzsüz ve parlak bir cilt adeta bir hayale dönüşüyor fakat hiç mi çaresi yok bebeksi cildimizi geri kazanmanın? İşte size birkaç tüyo…

DEVAMINI OKU

Bu Yiyecekler Saçlarınıza İyi Gelecek

mblog_image

Daha iyi görünen saçlar bir sonraki öğününüze bağlı olabilir. Yediğimiz ve içtiğimiz şeyler vücudumuzun her zerresinde etkisini gösteriyor. Bunların arasında cildimizin güzelliği, iç organlarımızın sağlığı gibi, saçlarımızın parlaklığı ve kalitesi de var.

DEVAMINI OKU

Erkekler için Saç Bakım Önerileri

mblog_image

Tıpkı kadınlar gibi erkekler için de saç bakımı oldukça önemli. Günlük rutininizde uygulayacağınız bu basit önerilerle saçlarınız eskisinden de iyi görünecek ve sağlıklı olacaklar.

DEVAMINI OKU

Erkekler İçin Cilt Bakımı Önerileri

mblog_image

Seneler önce erkeklerin cilt bakımı için, belki de tek yaptığı şey olan; tıraş olmak ve ardından yüz yıkamak ritüelinden bu yana cilt bakımı dünyası epeyce bir yol kat etti.

DEVAMINI OKU

Erkekler İçin Cilt Bakım Önerileri

mblog_image

Kadın ve erkek cildi arasında belirgin farklılıklar vardır. Örneğin erkeklerin cildi kadınlardan daha kalındır fakat temel bakım tüyoları hem kadınlar hem de erkekler için neredeyse aynıdır.

DEVAMINI OKU