MBLOG | MigrosTV Blog Sayfası

Kepeklerden Kurtulmanın 5 Etkili Yöntemi

mblog_image

Yeni bir güne hazır olmanın en güçlü adımı, saçlarınızın güzel görünmesidir. Harika saç kesimleri, etkileyici toplama yöntemleri, bozulmayan fön çekimleri… Tüm şartlar oluştu; fakat o da ne? Omzunuza dökülen beyaz tanecikler? Evet, maalesef kepekler! Tüm keyfiniz kaçtı, kaçmasın!

DEVAMINI OKU

14 Şubat Sevgililer Günü için Hediye Önerileri

mblog_image

Evet, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne çok az kaldı. Sevgilisi olmayanların pek de ilgilenmediği, sevgilisi olanları ise gerginlik ile karışık bir heyecanın kapladığı o gün bu yıl da geldi çattı, hazır mıyız?

DEVAMINI OKU

14 Şubat Sevgililer Günü Nasıl Ortaya Çıktı?

mblog_image

Özel günlere bayılıyor, her sene bir an önce gelse de birbirimizi hediyelere boğsak diye iple çekiyoruz. Eğer ki unutulursa kendimize tartışma sebebi bile yaratıyor, yani bu günleri o denli önemsiyoruz. Peki ya, bu özel günlerin ortaya çıkışı hakkında bilgi sahibi miyiz?

DEVAMINI OKU

Aracınız Kışa Hazır mı?

mblog_image

Kış geldi çattı. Bu soğuk havalar bizleri etkilediği gibi araçlarımızı da etkiliyor. Peki, kışın bu olumsuz etkilerine daha az maruz kalmak için neler yapmamız gerekiyor?

DEVAMINI OKU

İtalyan Erkeklerinin İlham Veren 7 Stili

mblog_image

İtalyan erkeğinin maskülen ve bir o kadar da çarpıcı görüntüsünü elde etmenin hiç de zor olmadığını biliyor musunuz? Detaylara gizlenmiş bu çarpıcı stili, günlük hayatınıza dahil etmek için İtalya’da yaşamanız ya da İtalya’da doğmanız da gerekmiyor. Sizin için araştırdık. Yazımızda İtalyan erkeğinin giyim sırlarını paylaşıyoruz.

DEVAMINI OKU

5 Adımda Yıllara Meydan Okuyun

mblog_image

Her zaman genç kalabilmek ve sağlıklı görünmek için, çok masraf etmeniz ya da uzun uğraşlar vermeniz gerekmediğini biliyor musunuz? Hayatınıza dahil edeceğiniz birkaç alışkanlıkla, Hollywood yıldızları gibi yıllara meydan okuyabilirsiniz.

DEVAMINI OKU

4 Adımda Ofis Şıklığı

mblog_image

Şık giyinmek ve şıklığı yansıtmak, iş yaşamında elde etmek istediğiniz karizmatik görüntü ve etkileyici duruşu sergileyebilmeniz için çok önemli.

DEVAMINI OKU

Pürüzsüz Bir Cilde Sahip Olmanın 6 Yolu

20 Aralık

mblog_image

Pürüzsüz, sağlıklı bir cilt her kadının olduğu gibi erkeklerin de dikkat ettiği bir konu. Cilt bakımı için elinizden geleni yaptığınızı düşünüyor olabilirsiniz ancak bu üç unsura dikkat etmiyorsanız bir yerlerde hata yapıyorsunuz demektir; dengeli beslenme, sahip olduğunuz genler ve kişisel bakım. Bu unsurlardan özellikle ikisi için yapabileceğiniz birçok şey var.

DEVAMINI OKU

Doğal Makyaj İpuçları

20 Aralık

mblog_image

Fondöten her zaman modadır! Sakalı olmayan erkekler sivilceleri ve yaraları saklamak için temel fondöten kullanabilirler. İşin sırrı renk tonunu iyi tutturmak! Rengi cilt renginizden bir ton koyu olan fondöteni seçmeye dikkat edin ve boynunuza da biraz fondöten sürerek renk geçişini ortadan kaldırın! İşte makyaj ip uçları! 1. Erkeklerin gözenekleri daha büyük olduğu için yüzleri daha […]

DEVAMINI OKU