Aynı Kıyafetleri Giymekten Sıkıldınız mı? Basit Değişikliklerle Yenisini Yaparız Biz de!

Gardırop bekleyen kıyafetler, atmaya kıyamadığınız rengi solmuş ‘evladiyelikler’, zamanında çok para verdiğiniz için çöp ile buluşturamadığınız pahalı giysiler ve daha pek çoğu… Nedeni bilinmez ama siz de atmaya kıyamayanlardan mısınız? Eğer cevabınız evetse doğru yerdesiniz. Biz size atın demeyeceğiz, minik dokunuşlarla kıyafetlerinizi yeni bir görünüme nasıl kavuşturacağınızın ipuçlarını vereceğiz. Haydi şu eski t-shirt’ten başlayalım.

1- Renkli T-shirt

Rengi beyazdan griye çalan bluzunuzu fotoğraftaki gibi buruşturup üzerine renkli tekstil boyası damlatın. Böylelikle yepyeni bir görünüm elde etmiş olursunuz.

tshirt

2- Eski Kotlar

Eski kotlarınızda minik bir ‘dantel’ dokunuşuna ne dersiniz? Kenarlarını kesin ve dantel işlemeyi monte edin. Bizce hiç fena olmadı, sizce de öyle değil mi? 😉

kot

3- Siyah Tişört

Rengi siyah dışında her şeye benzeyen tişörtünüzü farklı bir kesim ile giyebilir, kendi tarzınızı konuşturabilirsiniz. Mesela üzerine pencereler açıp, farklı bir model yapabilirsiniz.

siyah_t-shirt

4- Kot Pantalon

Kot pantalonunuzdan sıkıldıysanız şu şekilde bir yenileme yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan desenli bir kağıt ve tekstil boyası.

kot_pantalon
5- CD’den Gömlek

Nasıl olur demeyin! Kullanmadığınız CD’yi gömlek yakanıza monte edebilirsiniz. Hatta daha önce CD’den renkli balık da yapmıştık. Şuradan izleyebilirsiniz.
cd'den_gömlek

6-  Babetler

Babetleri de unutmadık. Eski babetlerinizi şu şekilde renklendirmeye ne dersiniz?

babet

Pratik tüyolar ile bahçenizi de yeniliyoruz. Kırılan saksıdan yaptığımız şu dekorları izlemiş miydiniz?