Bizce Atmayın: Eski Kağıt Bardakları Değerlendirmenin 5 Yolu!

Piknik sezonu açılındı tabi, e sahiller de pek bir bereketlendi… Hal böyle olunca bulaşıkla uğraşmamak için kağıt bardaklar kurtarıcımız oldu. Artan bardakları geri dönüşüme gönderip çevreye katkı sağlamak birey olarak toplumsal görevimiz tabi… Ancak bunun yanı sıra evde de değerlendirebilirsiniz kağıt bardakları. Nasıl mı? Sizin için kağıt bardakları değerlendirmenin yollarını araştırdık.

1- Yaz partileri için renkli bir aydınlatma hazırlayabilirsiniz. Şunu masanızın eteklerine doladığınızı bir düşünsenize, nasıl da tatlış olur.

bardak

2- İçinde tohum yetiştirerek evinizde kendi bahçenizi kendiniz oluşturabilirsiniz.

tohum

3- Kendin yap projelerine meraklıysanız, hediye paketinizin üzerine fotoğraftaki gibi damgalar yapabilirsiniz.

DAMGA

4- İftar sofralarınıza çiçeklerle renk katabilirsiniz. Örneğin fotoğraftaki gibi bir dekor hazırlayabilir, yemek öncesi misafirlerinize hoş bir karşılama yapabilirsiniz.

dekor

5- Yaz akşamları, kağıt oyunları için nasıl da idealdir… Eğer kağıtları elinizde tutmakta zorlanıyorsanız şu şekilde bir yöntem kullanabilirsiniz.

kağıt

Pratik fikirler, hayat kolaylaştıran öneriler ve çok daha fazlası ile MigrosTV olarak biz yine iş başındayız. Yeni fikirlerle yeniden buluşmak üzere! 😉