Duvarlarınıza Yaz Gelsin: 9 Renkli Duvar Dekorasyonu!

Tabaklar hafifledi, kıyafetler inceldi; ayakkabılar ferahladı, kalpler çiçek açtı. Namı-diğer bahar nihayet geldi! Soframız, kıyafetimiz, ayakkabımız, ruhumuz tamam da evimiz ne durumda? Daha önce sizin için pek çok dekorasyon önerisi vermiştik; hatta şurada küçük balkonunuzu daha da güzelleştirdiğimiz önerilerimiz vardı… Bu sefer duvarlar gözümüze pek bir boş geldi; hemen renklendirelim dedik. Sizin için duvarınızı renklendirecek dekorasyon önerileri hazırladık.

Hangisini tercih edersiniz?

1- Aileden güzel renk mi olur? Duvarınızın köşe kısmını renkli fotoğraflar ile bambaşka bir çehreye dönüştürebilirsiniz.

aile_fotoğrafları

2- Yılbaşında süslediğiniz çam ağacınızı ‘başka nerede kullanacağım’ diye düşündüren ışıkları kullanmanın tam zamanı. Işıkları duvara monte ederek, renkli bir aydınlanma sağlayabilirsiniz.

ışık

3- Yatağınızın üstü nasıl da renklenir! Hele bir de bu nakışlar anneannenizden kalan nostalji kokulu dekorlarsa değmesinler keyfinize…

nakış

4- Aile bireylerinizin el izini tuvale sulu boya ile basabilir ve duvarınızın en güzel anısını ‘kendi ellerinizle’ oluşturabilirsiniz. El emeği göz nuru dedikleri de bu olsa gerek!

el_izi

5- Duvar bahçesi olsun mu bunun adı? Kasaların içini çiçeklerle doldurun ve ağırlığı kuvvetli bir zincir ile duvara monte edin. Bu yeşil köşe, huzur saçacaktır.

kasa

6- Resimlerden oluşan bir duvar saatine ne dersiniz? Aile fotoğraflarınız ya da sevdiğiniz resimlerden oluşan bir saat ile zaman, çok daha keyifli geçecektir!

duvar_saati

7- Tabaklar? Kullanmadığınız tabaklarınızı rengarenk boyayabilir ve duvara asıp hoş bir görüntü sağlayabilirsiniz.

tabaklar

8- Kokteyl şemsiyelerini bilirsiniz? Hani şu yaz akşamlarını renge boyayan 🙂 İşte o şemsiyelerle duvar süsü yapabilirsiniz.

şemsiyeler

9- Şişe mantarlarını atmayın, biz onları duvara süs yaparız 🙂 Mantar kapaklarla farklı şekillerde dekor ürünleri yapmak için ihtiyacınız olan en önemli şey hayal gücü. Gerisi kolay!

mantar_pano

Evet, ne durumdayız? Duvarlar renklenmek için marifetli ellerinizi bekliyor. Fikirler bizden, tercihler sizden!