En Az 5 Yıl Gençleştiren Giyinme Tüyoları!

Ne rahat değil mi söylerken? Evet belki detaylarda köklü değişiklikler yapamayız ancak bütün olarak ele aldığımızda pekala da değişimi gözle görülür hale getiririz. Bunun en basit yolu da giysiler. Giysilerimizde yapacağımız basit dokunuşlarla en az 5 yıl genç gözükebiliriz. Nasıl mı? Sizin için araştırdık.

1- Cesur olun! Mesela böyle iddialı parçalar takmaktan korkmayın. Gençlik, cesaret işidir; ölçüyü kaçırmadıkça korkmayın.

fular

2- Nane yeşili, sarı ve turuncu renklerin sizi daha genç gösterdiğini biliyor muydunuz?

elbiseler

3- Aksesuarların önemini vurgulamak için bu madde! Modernliğinizin en kolay ölçümü takılar. Sade bir kıyafeti bile bir avize küpe detayı ile fenomen haline getirebilirsiniz.

küpe

4- Puantiye ya da çizgi gibi detayları olan elbiseler de sizi olduğunuzdan daha modern ve genç gösterebilir. Bunu vücut şeklinize göre yapabilir; kilolu iseniz dikey çizgili, zayıfsanız enine çizgili giyebilirsiniz.

puantiye

5- Yüzünüz daima aydınlık olsun. Bronzlaşmak her ne kadar güzel olsa da gençlik açık tende! Doğal bir yansıma ile aydınlanan yüz, daima sizi daha genç gösterecektir.

makyaj

6- E bu tabi bilinen bir gerçek ama biz yine de serpelim maddelerimize… Kot giymek her yaşta avantaj. Üzerine klasik bir beyaz bluz ya da tam tersi renkli bir üst ile şıklığı yakalayabilirsiniz.

kot-pantolon-nasil-yikanmali

Basit giyinme tüyoları ile daha modern görünmek mümkün olduğu gibi bazı özel sırlarla iş daha da kolay olabilir. Tıpkı Hollywood yıldızlarının olduğu gibi. Sizin için ünlülerin genç görünme sırlarını araştırdık.

Şu yazımıza mutlaka göz atın deriz.