Favori Giysi Renginiz, Kişiliğinizi Ele Verir!

Dolabınızın karşısına geçin ve en sık giydiğiniz rengi düşünün; belki siyah insanısınız, belki de mor tam size göre… Belki kırmızıyla hiç işiniz olmaz, ama yeşilsiz de duramazsınız! Tercihlerinizi bilemiyoruz ancak renklerin, kişiliğinizden izler taşıdığını düşünüyoruz. Nasıl mı? Şöyle anlatalım…

1- Kırmızı!

Dikkat çekmeyi seviyor olabilirsiniz sanki… Kendine güvenen, kendinin oldukça farkında… Canlı bir renk olduğundan ruha yansıması da canlı ve enerjik oluyor; bu rengi giyen insanların arkadaş canlısı olduklarını söyleyebiliriz.

kirmizi

2- Mavi!

Mavi giyen insanların ender gülümsediğini söyleyebiliriz. İnsanların güvenlerini kazanması yıllar sürebilir. Buna karşılık insanlar size çok fazla güvenebilirler. Özgüvenli olmanızın yanı sıra diğerleri ile de rahat anlaşırsınız.

mavi

3- Beyaz!

İyimserdir. Temizliğin, saflığın ve masumiyetin rengidir aynı zamanda. Beyaz giyen insanlar hayatlarında da şeffaflıktan yanadır, kin bilmez…

beyaz

4- Pembe!

Mutluluk, neşe ve sevginin rengi pembe. Hayata pembe bakma deyiminin renk sahibi. Keder barındırmazlar, bardağın boş değil dolu tarafı ile ilgilidirler.

pembe

5- Yeşil!

Güven ve otorite temsili. Aynı zamanda bağımsızlık ve doğayı da çağrıştırıyor. Cömertliği simgeleyen bir renk olması, kişilerin de bonkör olduğunu vurgulayabilir.

yesil