Renkli Rüyalar…

Rüyalarda gördüğümüz renklerin anlamlarını biliyor musunuz? Duyunca çok şaşıracak ve aynı rengi görmek için mücadele edeceksiniz!Beyaz ve gümüş

Saflığın, temizliğin, ışığın ve aydınlığın rengi. Rüyada beyaz renk görmek o kişinin iç huzurunun olduğunu / olacağını temsil eder. Beyaz renk ferahlıktır.

 

Eflatun ve mor tonlarıMor tonları seyahati ve alınacak yeni haberleri işaret eder. Mor iç açan ferah renklerdendir; rüyada mor görünce valizleri kısa süre sonra hazırlamaya başlayın deriz!

 

Kırmızı ve ateş tonları

Kırmızı aşkın rengidir; büyük bir aşk yaşanabileceğini işaret eder. Kırmızı, aynı zamanda öfke ve telaş da barındırır.

 

Mavi ve mavi tonlarıAdaletin renginde sıra; mavi tonları. Enerji ve güçlü sezgileri simgeleyen bu rengi görmek sadakat, mantık ve akıl da demektir. Bir diğer yoruma göre ise rüyada mavi görmek kişinin huzura ermesini simgeler.

rüya_Tabirleri

Pembe ve gül renkleri

Duygular ve aşk, neşe ve mutlulukla harmanlanıyor. Pembe ve gül rengi tonları, büyülü ve unutulmayacak bir ilişkiye yorumlanır.

 

Siyah

Hmmm, sanırım biraz endişeliyiz bu aralar. Çünkü rüyada siyah görmek endişeyi simgeler ancak bunun yanı sıra yeni açılacak kapıları ve başlangıçları da işaret eder.

 

TuruncuSağlık, enerji, güç ve mantık… Rüyada turuncu görmek sıkı iletişim ve sosyal bir hayat isteği anlamına gelir; kişinin kendinden memnun olmaması da turuncunun işaretidir.

rüya_yorumları

Zamandan Tasarruf Kılavuzu: Yoğun temponuz arasında alışverişe ayıracak vaktiniz yok mu?  “Vaktim var ama o ağır poşetleri eve kadar nasıl taşıyayım?” mı diyorsunuz… Kafanızda alışverişe dair sorular uçuşuyorsa dert etmeyin; Migros Sanal Market sizin için var! Migros Sanal Market dilediğiniz ürünleri özenle seçip kapınıza kadar getiriyor. Migros Sanal Market ile sepetinizi bir kere oluşturup, seçtiğiniz gün içerisinde evinize kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.