Saç Spreyinin 6 Farklı Kullanımı!

Malum yaz sıcakları kapıda; saçlar rüzgardan darmadağın olmaya meyilli, sıcaktan yapışması deseniz o da ayrı dert. Bir toplayıp çıksanız o zaman da minik saçlar hezimet! Hal böyle olunca imdada yetişen de saç spreyleri oluyor. Sağ olsunlar bizi kurtarıyorlar kurtarmasına ama bu kadarla da sınırlı değil. Sizin için saç spreylerinin başka başka marifetlerini araştırdık.

1- Naylon çorabı giymeden önce saç spreyi sıkın; çorabın kaçmasını engellediği gibi kaç yerin de daha fazla ilerlemesini önler.

çorap

2- Saç spreyini perdeye sıkarsanız, perdelerin çok daha canlı görünmesini sağlarsınız.

perde

3- Eteğiniz yürürken bacaklarınıza değiyor ve elektriklenme rahatsız ediyorsa, iç kısmına saç spreyi sıkın. Çok daha rahat edersiniz!

etek

4- Evcil hayvanınızın tüyleri ile başınız dertte mi? Tüy içinde kalan kazağınızı temizlemenin pratik bir yolu var. Kağıt havluya saç spreyini sıkın ve kazağınızın üzerinden geçin. Tüyler havluya yapışacaktır!

kazak

5- Kurutmadan önce gülün üzerine saç spreyi sıkın ve öyle kurutun. Böylelikle renkleri canlı olacaktır.

güller

6- Kaşlarınız gün içinde düşüyorsa, bir diş fırçasının üzerine saç spreyi sıkın ve kaşlarınızı tarayın. Saçınız gibi kaşınız da sabitlenecektir.

fırça

Pratik tüyolarımız devam ediyor. Sahi, diş macunu ve bayat ekmeğin farklı kullanımlarını derlediğimiz yazılarımızı okumuş muydunuz?