MBLOG | MigrosTV Blog Sayfası

Yeşil Kahve ile Tanışın: 8 Güzel Etki

mblog_image

Son dönemlerde popüler hale gelmeye başlayan yeşil kahve; farklılıkları sevenler, sağlıklı seçenekleri tercih edenlere göre harika bir seçenek. Yok denecek kadar az olan kalorisi, kilo vermeye yardımcı olan etkisi sayesinde oldukça ideal.

DEVAMINI OKU

Uyku Kaçıran 5 Yiyecek

mblog_image

Hayatımızın bazı dönemlerini o kadar yoğun geçiririz ki yapmamız gereken işler için 24 saat asla yetmez. Bu dönemlerde tek çareyi uykumuzdan feragat etmekte bulur, “Aman nasılsa ölünce fazlasıyla uyuyacağız, şimdi çalışalım.” cümlesini sıkça kurarız. O dönemlerde uykumuzu azaltıp işlerimize daha iyi odaklanabilmek için uyku kaçıran yiyecekleri bu başlık altında derledik.

DEVAMINI OKU

Uyku Kaçıran 5 İçecek

mblog_image

Eğer siz de uyumak istemiyorsanız şimdi sıralayacağımız besinleri çokça tüketerek kendinize küçük tuzaklar hazırlayabilir; ancak tam tersi uyku problemi yaşıyorsanız bu listeyi uzak durmanız gereken besinler olarak hafızanıza kazıyabilirsiniz.

DEVAMINI OKU

Kuzu Kulağının 6 Faydası

mblog_image

Büyük bir çoğunluk tarafından pek bilinmeyen kuzu kulağı ismi ile siz de ilk kez karşılaşmış olabilirsiniz; ancak görüntüsüne aşina olduğunuz büyük bir olasılık. Ispanak, roka ya da pazıya benzer olduğu söylenebilen kuzu kulağı bitkisi birçok konuda oldukça faydalı. Siz de onunla acilen tanışıp ister salata içine doğrayarak ister yemeğini hazırlayarak isterseniz de kaynatıp çayını yaparak afiyetle tüketebilir, sağlığınız için güzel bir adım atabilirsiniz.

DEVAMINI OKU

Kakao Flavanolleri Nedir? Faydaları Nelerdir?

mblog_image

Flavanol; kakao meyvesi içerisinde bulunan çekirdeklerin özünü oluşturan bir madde. Yani; siyah elmas sayılan, bayıldığımız çikolataların lezzeti!

DEVAMINI OKU

Kilo Almak İsteyenler Buraya: İştah Açan 7 Besin

mblog_image

gibi görünen kilo alamama, güzel bir durum gibi görünse de aslında tıpkı fazla kilo sahibi olmak kadar kötü bir sağlık sorunudur.

Önce sağlığı korumak kaydı ile ideal bir kilo seviyesine ulaşmanıza yardımcı olacak, iştah açan 7 besini sizin için derledik. Bu besinleri bir de sindirimin yavaşladığı gece saatlerinde tüketirseniz kısa zamanda etkisini görebilirsiniz bizden söylemesi.

DEVAMINI OKU

Erkek Saç Bakımında Çok Önemli 7 Detay

mblog_image

Erkek ya da kadın olalım iyi görünmemizi sağlayan detayımız, belki de en etkili aksesuarımız; saçlarımızdır. Rüzgâra karşı dans eden, parlak görünümlü, sağlıklı mı sağlıklı saçlara sahip olmayı kim istemez ki? Peki güzel saçlar için gerekenleri uyguluyor muyuz?

DEVAMINI OKU

Havuzlarda Sizi Bekleyen 6 Tehlike

mblog_image

Yazın sıcaklarından kaçmak, serin sulara kendinizi bırakmak için heyecanlanıyor olabilirsiniz; ancak şimdi söyleyeceklerimizi dikkate almanızda fayda var. Havuz sularının ruhunuzu iyileştirici gücüne inanırken sağlığınızdan olmamak için bu ihtimallere göz atmanız oldukça faydalı olacak.

DEVAMINI OKU

Terlik Deyip Geçmeyin: Doğru Terlik Seçiminde Dikkat Edeceğiniz 7 Nokta

mblog_image

Yaz aylarının kurtarıcısı, evdeki rahatlığın formülü, salaş kombinlerin şık tamamlayıcısı olan terlikler, birçok insan tarafından yaz mevsiminin beklenen güzel detayları arasındadır. Peki, yollarını gözlediğiniz terlikleri seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Öğrenmek için gelin satırlarımızın devamına…

DEVAMINI OKU