MBLOG | MigrosTV Blog Sayfası

Kivinin Bilmediğiniz 10 İnanılmaz Faydası!

mblog_image

Besleyici özelliği ve saymakla bitmeyen faydaları… İşte her gün kivi tüketmenizi sağlayacak, bu mucizevi meyvenin 10 faydası…

DEVAMINI OKU

Vücudumuzla İlgili Şaşırtan 9 Gerçek!

mblog_image

İnsan vücudu nelere kadir, okuyunca siz de çok şaşıracaksınız. Tükürüklerimizle dolan havuzdan 5 metrelik ince bağırsağımıza, 50.000’lik koku hafızamızdan kemik sayımıza kadar sizi ne bilgiler bekliyor bir bilseniz! Hiç uzatmadan konuya geçelim. İşte “o” özellikler…

DEVAMINI OKU

Dijital’den Doğal Üretmek Mümkün! (Mü?)

mblog_image

Hem teknoloji daha fazla gelişsin, hayatımız daha kolaylaşsın istiyoruz, hem de bir dağ evine kaçmanın, teknolojik aygıtlarımızı kapatmanın hayalleri ile yanıp tutuşuyoruz. İnsanoğlunun en büyük ikilemlerine çözüm yine dijital olandan geliyor.

DEVAMINI OKU

Zeytinyağı Hakkında Yanlış Bilinen 3 Doğru

mblog_image

Zeytinyağı hemen hemen herkeste tazeliği ve lezizliği çağrıştırır. En taze sebzeler onunla hayat bulur, en leziz yemeklere onunla imza atılır. Ancak zeytinyağı ile ilgili her şeyi doğru bilmiyoruz! Şimdi ise, yanlışları düzeltme zamanı!

DEVAMINI OKU

Kağıtlara Elveda Deme Zamanı!

mblog_image

Tek bir tuş ile tüm olan biteni anında takip edebildiğimiz, fikirlerimizi özgürce paylaşabildiğimiz kısacası dünyaya bağlanabildiğimiz akıllı telefon ve tabletler yazılı eserleri de parmaklarımızın ucuna getirdi.

DEVAMINI OKU

Bu Balonlar Uçamaz!

mblog_image

Tüy kadar hafif görünmelerine rağmen bu balonlar seramikten yapılmış. Kore doğumlu olan ve şu anda Los Angeles’ta yaşamını sürdüren sanatçı Nina Jun sanatını algılarımızı yıkmak için kullanıyor.

DEVAMINI OKU