Şubat Ayında Burçları Neler Bekliyor?

Yeni bir ayla birlikte her zamanki gibi burçların da her birini çeşitli yenilikler bekliyor. Şubat ayında burçları neler bekliyor merak ediyorsanız yazımızın devamında aşk, iş, sosyal, sağlık gibi tüm alanlarda aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz. İşte detaylar…

1.Şubat Ayında Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Koç burçları ilişkilerinde, sosyal alanlarda, zirveye çıkabileceği bir döneme giriyor. İş alanında terfi gibi önemli değişimler, sürpriz başarılar, beklenmeyen farkındalıklar ve daha birçok yenilik sizi bekliyor. Hata yapmamak için daha dikkatli, sorunları çözmeniz için daha girişken olmanız gerekebilir. İlişkilerinizde hoş ve etkileyici bir görünüm kazanacak, uzun ve sağlam ilişkiler kurabileceksiniz. Bu konuda özellikle temmuz ayında gerçekleşecek tutulma şansınızı artıracak. Sağlık konusunda dikkatli olmalı; sigara bırakma, diyete başlama gibi konularda daha iradeli olma zamanınız gelmiş olabilir.

2.Şubat Ayında Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Boğa burçları için şubat ayıyla birlikte oldukça üretken bir dönem başlıyor denebilir. Ev ve iş yaşantınızla ilgili yenilikler yaşayabilir, doğru planlamalar yaptığınızda faydalı sonuçlar alabilirsiniz. İnsan ilişkileri ve aşk hayatınızda neşeli etkiler sizi bekliyor. Aynı zamanda yoğun enerjiler yaşayacağınızdan stresli durumlar da yakınınızda olacaktır, bu nedenle aşırılıklara karşı dikkatli olmalı, gergin durumlardan kaçınarak kendinizi korumalısınız. Aksi takdirde depresyon ya da fiziksel rahatsızlıklara kapınızı açabilirsiniz.

3.Şubat Ayında Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Hazır Sevgililer Günü’nün de içinde bulunduğu şubat ayında başak burçlarını aşk konusunda güzel gelişmeler bekliyor diyebiliriz. Başak burcunun aşk evinde görülen Venüs-Merkür-Plüton üçlüsünün birleşmesi; derin duygu ve maceraların habercisi. Ay ortasından sonra kendinizi ifade etme yeteneğiniz güçlenecek, başınıza gelen olayları daha iyi yönetebileceksiniz. Kaslarınızın güçsüzleşmesi gibi sağlık problemleri kapınızı çalabilir, ancak rutin kontroller ve diyet gibi önlemler sayesinde bu dönemi en az zararla atlatabilirsiniz.

4.Şubat Ayında Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Şubat ayı yengeç burçları için güzel gelişmeleri içinde barındırıyor. Bu zamana kadar emek verdiğiniz her şeyin karşılığını alacağınız bir döneme giriyorsunuz denebilir. Öğrenim ya da mesleki hayatınızda özellikle yurt dışı ile ilgili beklentileriniz varsa olumlu haberler alabilir, maddi ve manevi açıdan mutlu olabilirsiniz. Astroloji, mitoloji gibi sizin için yeni alanlarda bilgi sahibi olmak isteyebilir, yaratıcı yönünüzü besleyebilirsiniz. Aynı zamanda şubat ayının üçüncü on günlüğünden itibaren sağlık konusunda bedeninize daha dikkatli davranmanızda fayda var.

5.Şubat Ayında Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Oğlak burçları şubat ayına aşk ve bol şansla başlıyor. Kuracağınız etkili iletişimler sonucunda sosyalleşeceğiniz yeni alanlar yaratabilir, ailenizde güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş ve özel yaşantınızda bu zamana kadar verdiğiniz emeklerin karşılığını alabilir, maddi ya da manevi olarak mutluluğu yakalayabilirsiniz. Özellikle insan ilişkilerinde yaşadığınız savaşlar, netleşip sonuca varabilir, ruhen rahatlayabilirsiniz. İçinizdeki gücü keşfettiğinizde uzun zamandır uğraşıp olmaz sandığınız konularda bile birçok şeyi yeniden şekillendirebileceğinizi bilmeli, buna göre davranmalısınız.

6.Şubat Ayında Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Balık burçlarını daha öncekilere göre farklı bir ay bekliyor diyebiliriz. Bu zamana kadar çözümsüz kalan konulara tekrar gündeme getirip netleştirmeniz gerekebilir. Birçok konuda sorumluluğunuz artabilir, bu nedenle vereceğiniz kararlarda dikkatli olmanız gerekir. Bazı ilişkilerde ayrılığa gidebilirsiniz. Eğitim ve iş alanında hedefledikleriniz varsa beklentileriniz konusunda biraz daha temkinli olmanız gerekebilir. Ocak ayından sonra birçok konuda rahatlık dönemine girebilir, kırıldığınız yerlerden yeşerebilirsiniz.

7.Şubat Ayında Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Şubat ayında akrep burçlarını birçok romantik sürpriz bekliyor. Eşiniz ya da sevgilinizle bağınızı güçlendirebilirsiniz. İş yaşantınızda en zirvede olduğunuz döneme giriyor olabilirsiniz ve bu gelişme size maddi bir tatminin de kapılarını açabilir. Yoğun bir enerjiye sahip olacaksınız ve bunu aşk, hobi, spor, iş gibi alanlarda harcadığınızda olumlu dönüşler elde edeceksiniz. Geçmişte cesaret edemediğiniz birçok iş için bu ay içerisinde cesaret etmenin tam zamanı olabilir; fakat yine de daima dikkatli hareket etmeli çok riski durumlardan uzak durmalısınız.

 

8.Şubat Ayında İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

İkizler burcu şubat ayıyla birlikte aşk konusunda daha çok kanıt beklediği bir döneme giriyor. Seyahat, ruh haliniz ve çalışmalarınız önemli bir noktada ve bu durum tüm ilişkilerinizi etkileyecek. Bu açıdan beraber çalışma, iletişim, bilgi ve genişlemeye gitmede sizin için her zamankinden daha uygun bir döneme giriyor olabilirsiniz. İş arkadaşlıklarınızı geliştirerek doyucu maddi kazançlar elde edebilirsiniz. Sağlığınınız konusunda hassas bir döneme girebileceğinizden dikkatli davranmanız gerekebilir.

9.Şubat Ayında Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Yay burçları için şubat ayı bir durulma dönemi diyebiliriz. Bu dönemde maceracı ruhunuz azalacak daha temkinli yaklaşacaksınız. Ayın ikinci yarısındaysa daha dinamik ve iletişim yönünden güçlü bir dönem sizi bekliyor. Plüton-Merkür-Venüs üçlüsü size ciddi bir şans getirip beklenmedik bir olayın uyanışında olumlu etkiler elde etmenize yardımcı olabilir; ancak sağlık konusunda şansızsınız diyebiliriz. Satürn ve Jüpiterin etkileşimi hastalıkların etkisine girmenize neden olabilir.

10.Şubat Ayında Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Şubat ayı aslan burçları için hem aşk hem de kariyer alanında oldukça iyi geçeceğe benziyor. Venüs aşk, sevgi, anlayış gibi konularda yardımını sizden esirgemeyecektir. İş hayatınızdaysa etkileşim içerisinde olduğunuz iş arkadaşlarınız, müşterileriniz hatta rakiplerinizden dahi olumlu etkiler elde edebilirsiniz. Aynı zamanda aile bağlarınızda da güçlenmeler görüleceğinden kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Devletle ilgili beklediğiniz bir haber olumlu sonuçlanabilir, şubat ayı ve sonrasında rahat edebilirsiniz.

11.Şubat Ayında Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Terazi burcunun şubat ayında yönetici gezegeni Venüs koç burcuna geçiş yapıyor. Bu sayede terazi burçlarını hayattan zevk aldıkları bir dönem beliyor. Bu ay aşk, ilişki, maddi konular sizi oldukça meşgul edebilir. Yarım kalan birçok meseleyi nihayete erdirebilir, yeni gelişmelere açık hale gelebilirsiniz. Şubat ayının özellikle ilk yarısı çalışma hayatınızda bolca hareketlilik oluşturabilir, daha ön plana geçebilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizde kıskançlık yaşayıp mücadeleye girebilirsiniz. Kötüyü düşünmeyip daima iyiyi hayal ederek dileklerinizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

12.Şubat Ayında Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Şubat ayı kova burçlarına güneş gibi doğuyor desek hiç de abartmış olmayız. Ay ortasına kadar kova burcundan geçen güneş, tüm canlılığını ve güzelliğini size yansıtacak gibi duruyor. Aşk ve hoşnutluk gezegeni olan Venüsün yardımlarıyla daha çekici bir insan olabilir, aşk konusunda güzel ve tutkulu başlangıçlara imza atabilirsiniz. Kendinizle ilgili daima ertelediğini yüzleşmeler için doğru zaman olabilir. Kendinizle acı yüzleşmeler yapıp kişiliğinizi en baştan, sağlam temellerle yeniden inşa edebilirsiniz.