Yeni Nesil 5 Yürüyüş Arkadaşı!

Bu Cumartesi yağmur sesi eşliğinde sakin bir yürüyüşle stres atmaya ne dersiniz? Yanınıza alacağınız yeni nesil teknolojilerle bu yürüyüşünüzü daha keyifli hale getirebilirsiniz üstelik. Kameraakıllı bileklikkulaklık vs… İşte hafta sonu keyfinize eşlik eden yeni nesil yürüyüş arkadaşlarınız!
spor

Misfit Shine Plus Sport Band

Eskiden su değmesin, yağmur damlamasın diye gözümüzden sakındığımız teknolojik cihazlar artık su geçirmiyor, insanı dertlendirmiyor! Misfit Shine Plus Sport Band, akıllı bileklik! Adı bileklik ama kolye şeklinde de kullanabiliyorsunuz. Yüzerken bile kullanabilir, her anınızı keyifli kılabilirsiniz.

misfit_shine_plus_sport_band

iPod Nano

Hafta sonu telefonlardan uzaklaşmak için iyi bir fırsat sanırız. Müziksiz havaya giremeyenler için özel olarak tasarlanan, 7 farklı renk seçeneğinde ve dokunmatik ekran bu iPod’larla spor daha keyifli!

Samsung Galaxy Gear S

Hafta sonu yürüyüşünde telefonu evde bırakmanın diğer bir yolu; Samsung’un yeni akıllı saati. Bir akıllı saat düşünün ki SIM kartınızı taktığınız anda telefon olsun! Aynı zamanda nabız ölçen, sosyal ağlara bağlanan bu mucize cihaz ile ihtiyacınız olan her şey bileğinizde!

Memoto

Yürüyüşünüzdeki her anı yakalayabileceğiniz, sadece 20 gram ağırlığında bir kamera. Tam  4 bin kareye kadar fotoğraf saklaması da şaşırtan özelliklerinden!

Beats Powerbeats2

Rapçi Dr.Dre ile ünlü kulaklık markası Beats’in müthiş iş birliği; Beats Powerbeats2. Cihaz, LeBron James‘ten testli ve onaylı! Kulaklık ayrıca tere ve suya karşı dayanıklı olmasıyla da öne çıkıyor.

Eğer teknolojiye meraklıysanız ve her yeniliği takip ediyorsanız Migros Elektronik‘i de incelemenizi öneririz. Kalite ve uygun fiyatı bir arada buluşturan, sürpriz kampanyalar ile avantaj sağlayan Migros Elektronik, bir tık ötede sizleri bekliyor; isteyin getirelim!