Yükselen Burçların 6 Etkisi

Doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burç anlamına gelen yükselen burç, hayatımız üzerinde sandığımızdan daha güçlü etkilere sahiptir. Yükselen burç hesaplanarak sosyal hayattaki birçok olaya yön vermek mümkündür. Yazımızın devamında yükselen burcun insanın yaşamı üzerinde ne gibi etkilerinin olduğunu öğrenebilirsiniz. İşte detaylar…

1.Sosyal Maskenizdir

Yükselen burcunuz günlük yaşantınızda insanlarda bıraktığınız ilk intibadır. Yeni tanıştığınız insanlar yükselen burcunuzun özelliklerini görerek karakterinizi analiz eder, ancak daha sonra iyi tanıdıkça güneş burcunuzun etkilerini görmeye başlar.

2.Yüz Şeklinizde Etkilidir

Bir insanın yükselen burcuna bakarak fiziksel özellikleri hakkında yorum yapılabilir, çünkü yükselen burç yüz şekilleri, vücut tipleri üzerinde belirleyici olabilmektedir.

3.Yeteneklerinizi Belirler

Hayatta başarılı ve mutlu olabilmek için yetenekleriniz, duygusal ve zihinsel kapasitenizin çözümlemesini iyi yapabilmek gerekir. Ancak her insanın kendini keşfetmesi sancılı bir süreçtir, işte böyle durumlarda yükselen burcunuzu bilmek size bir ışık olabilir. Yükselen burcunuz nelere eğilimli olduğunuz, kendinizi ifade şekliniz, güçleriniz ve güçsüzlükleriniz hakkında söz sahibidir. Yükselen burcunuzun izinde siz de hayatınızı daha doğru şekillendirebilirsiniz.

4.Şansınızda Etkilidir

Hayatta çabalamak kadar şansın da gerekliliğine inanıyor fakat şansınızın olup olmadığı konusunda kesin bir yargıda bulunamıyorsanız yükselen burcunuz size yol gösterebilir. Şansınız hayatın hangi alanlarında daha etkili, hangi alanlarda şansınız sayesinde daha iyi gelir elde edebilirsiniz gibi soruların cevaplarını yükselen burcunuzun enerjisiyle çözebilirsiniz.

5.Mizacınızda Etkilidir

Kişinin kendine özgü zihinsel ve duygusal birçok özelliğini yükselen burç derecesinden öğrenmek mümkündür. Özellikle hiç tanımadığınız biri hakkında kısa yoldan, temel bir izlenim edinmek istediğinizde kişinin yükselen burcunu öğrenmek size faydalı bir ön bilgi sunabilir.