MBLOG | MigrosTV Blog Sayfası

Türk ve Dünya Edebiyatındaki En Güzel 5 Aşk Mektubu

mblog_image

Henüz iletişim çağına varmamış, aşkların daha özlemli daha tutkulu zamanlarına ışınlanıyoruz şimdi. O zamanlar WhatsApp kasıyor, mektuba geçiyorlarmış adeta. Bakın ne yüce aşklar, samimiyetle mektup satırlarına dökülüp dile gelmiş.

DEVAMINI OKU

Şubat Ayı Aşk Ayı! Aşkın Çeşitleri Nelerdir?

mblog_image

Tanımlayamadığımız duygu yoğunlukları, hızlanan kalp atışı, ısınan yanaklar, midemizde garip bir sancı, başımızda dolanan kelebekler…

DEVAMINI OKU

Merve Özbey, Cem Belevi ve Aret Vartanyan’dan Aşkın Tarifi MigrosTV’de!

mblog_image

Merve Özbey, Cem Belevi ve Aret Vartanyan, Aşkın Tarifi’ni anlatıyor…

DEVAMINI OKU

İşiniz mi Eşiniz mi?

mblog_image

İşimiz ve özel hayatımız arasındaki dengeyi kurmak çoğu insanın zorlandığı bir durum, işimiz iyi gitse ilişkimiz kötü gidiyor, ilişkimiz iyi olunca da işimizde kötü şeyler oluyor. Peki, aynı anda hem işini hem de eşini sevmek mümkün mü? İlla ki birinden birini seçmeli miyiz? Yoksa aşkı için işini bırakan fedakâr kadın mı olmalıyız? İşte iş ve özel hayatınızı dengede tutmanıza yaracak altın değerinde tavsiyeler.

DEVAMINI OKU

İlişkinize Zarar Veren 5 Hatalı Davranış

mblog_image

Mutlu bir ilişki isteği her zaman dileklerimiz arasında olmuştur bu yüzdendir ki ilişkide yapılması ya da yapılmaması gerekenler hep ilgi çeken konular arasındadır.

DEVAMINI OKU

Bozulan Motivasyonunuzu 5 Adımda Ayağa Kaldırın

mblog_image

Hedefinize tam manasıyla kanalize olmuş, ilerliyorsunuz. Başarının o tadına doyulmaz hazzını da aldınız. Ama, sanki büyü bozulmuş gibi hissediyor ve motivasyonunuzu eski haline getiremiyorsunuz. Bir kara bulut üzerinizde dolaşıyor ve o ağırlığı üzerinizden atamıyorsunuz. Sanki haftanın yedi günü pazartesi sendromu yaşıyorsunuz. Keyifsiz, yorgun ve isteksiz…

DEVAMINI OKU

Başarılı İnsanların Ortak Alışkanlıkları

mblog_image

Çevreniz ve sizin tarafınızdan parmakla gösterilen insanlar olmuşlardır onlar her zaman. Peki acaba bu insanların başarılarının altında yatan ortak alışkanlıkları neler?

DEVAMINI OKU

İçten İçe Tükenmeyin: Bu Duygular Size Zarar Veriyor

mblog_image

Tüm iyi ve kötü duygular doğamız da var ancak bazı duygular var ki insanı içten içe tüketiyor.

DEVAMINI OKU

Çocuk Yetiştirirken Farkında Olmadan Yaptığımız 5 Hata!

mblog_image

Çocuk yetiştirirken belki de farkında olmadan yaptığımız hatalar vardır…

DEVAMINI OKU