MBLOG | MigrosTV Blog Sayfası

İlişkinizi Güçlendirecek 8 Öneri

15 Ağustos

mblog_image

Ruh eşinizi bulduğunuzu, onunla çok mutlu bir ilişki içerisinde olduğunuzu düşünüyor olabilirsiniz fakat her ilişkinin maalesef ki bir rutine bağlama evresi vardır. Aranızdaki sevgi ne kadar güçlü olsa da ilişkinizi canlı tutamıyor, iletişimde eksiklikler yaşıyorsanız işler giderek sarpa sarmaya başlar. Eğer siz de böyle bir dönemde olduğunuzu düşünüyorsanız şimdi sıralayacağımız önerilere bir göz atabilirsiniz. İlişkinizi […]

DEVAMINI OKU

İlk Buluşma İçin 9 Öneri

mblog_image

İlk buluşmada nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Şimdi sıralayacağımız önerilere bir göz atmak isteyebilirsiniz. İşte işinizi kolaylaştıracak 9 öneri.

DEVAMINI OKU

Seni Sevmemin 14 Nedeni

mblog_image

Her zaman şunu söyleriz “Güzel şeyler paylaştıkça güzelleşir.” Peki neden, sevdiğimiz insanla onu sevdiğimizi paylaşmayız da sevmeye içten içe devam ederiz? Gösterilmeyen sevginin değeri var mıdır? Dokunarak, söyleyerek; hatta haykırarak söylenilmeyen sevgiler belirsizliğe gömülüp gitmez mi?

DEVAMINI OKU

Kararsızlar Buraya: Sevgililer Günü Hediyesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

mblog_image

Sevgililer Günü, bazen tartışmalara sebep olsa da bu sevgi dolu gün için tüm çiftler; kendine göre hazırlanmaktan zevk alır. Eğer ki siz de o çiftlerden biriyseniz ve günün heyecanı size sarmaya başladıysa aklınızda sorular da uçuşmaya başlamış demektir. Sevgilinize nasıl bir sürpriz yapacağınız, ona nasıl bir hediye almanız gerektiği gibi konular aklınızı epey meşgul ediyorsa sizi satırlarımızın devamına davet ediyoruz.İşte Sevgililer Günü hediyesi hakkında size yardımcı olacak detaylar…

DEVAMINI OKU

İçinde Aşk Var: Fortune Cookie Yapımı

mblog_image

14 Şubat Sevgililer Günü’ne yaklaşırken içinizde uçuşan kelebeklere bir de zihninizde uçuşan sorular eklendiğini biliyoruz! Hayatınızdaki en özel insana nasıl sürprizler yapayım diye karar kara düşünmeyi bırakın; çünkü aradığınızı bulmuş olabilirsiniz. Karşınızda Fortune Cookie!

DEVAMINI OKU

Türk ve Dünya Edebiyatındaki En Güzel 5 Aşk Mektubu

mblog_image

Henüz iletişim çağına varmamış, aşkların daha özlemli daha tutkulu zamanlarına ışınlanıyoruz şimdi. O zamanlar WhatsApp kasıyor, mektuba geçiyorlarmış adeta. Bakın ne yüce aşklar, samimiyetle mektup satırlarına dökülüp dile gelmiş.

DEVAMINI OKU

Şubat Ayı Aşk Ayı! Aşkın Çeşitleri Nelerdir?

mblog_image

Tanımlayamadığımız duygu yoğunlukları, hızlanan kalp atışı, ısınan yanaklar, midemizde garip bir sancı, başımızda dolanan kelebekler…

DEVAMINI OKU

Merve Özbey, Cem Belevi ve Aret Vartanyan’dan Aşkın Tarifi MigrosTV’de!

mblog_image

Merve Özbey, Cem Belevi ve Aret Vartanyan, Aşkın Tarifi’ni anlatıyor…

DEVAMINI OKU

İşiniz mi Eşiniz mi?

mblog_image

İşimiz ve özel hayatımız arasındaki dengeyi kurmak çoğu insanın zorlandığı bir durum, işimiz iyi gitse ilişkimiz kötü gidiyor, ilişkimiz iyi olunca da işimizde kötü şeyler oluyor. Peki, aynı anda hem işini hem de eşini sevmek mümkün mü? İlla ki birinden birini seçmeli miyiz? Yoksa aşkı için işini bırakan fedakâr kadın mı olmalıyız? İşte iş ve özel hayatınızı dengede tutmanıza yaracak altın değerinde tavsiyeler.

DEVAMINI OKU