Aşka Giden Yol Kalp Özgürleştirir: ‘O’nu Bulduğunuzda Hayatınızda Değişecek 7 Şey!

Belki uzun bir bekleyiş sizin ki; nöbet tutturan gece uykusuzlukları, bir an bile beynin çalışmasını durdurmayan ‘acaba’ silsileleri, ‘doğru insan mı?’ hengameleri, ‘o’nu bulma çabaları. Bugüne kadar karşınıza çıktı mı bilmiyoruz ama çıkınca neler olabileceğini sanırız tahmin edebiliyoruz 🙂 Hayatınızın aşkı ‘o’ ise ve siz ‘ona’ ulaştıysanız, hayatınızda şu değişikliklere hazır olun deriz!

1- Korkular ile Yüzleşme!

Artık korkularınızı kendi içinizde yaşamayabilirsiniz çünkü eşiniz dostunuzdan sonra sizi can kulağı ile dinleyen ‘o’ vardır; sizi sakinleştirir, korkularınızı söylemekten çekinmezsiniz.

aşk hakkında

2- Acabalar!

Artık kendinizi acaba rüzgarına atmazsınız; çünkü onu tanıyorsunuzdur, neye ne tepki vereceğini biliyorsunuzdur. Haliyle ‘şunu desem bozulur mu’ vb gibi kaygı cümleleri artık yerini kendinden emin duruşa bırakmış olur.

aşk

3- Eğlence!

Çok da ilginç bir şey yapmasanız da birlikte eğlenirsiniz. Eğlence için bir club’a ya da partiye, tatile ihtiyacınız yoktur. Eğlenceniz dıştan bakıldığında minimal gözükse de içten hissedildiğinde kocamandır.

ask

4- Kontrol!

Kendinizi sürekli kontrol ve baskı altında tutmanıza gerek olmayabilir; onun yanında gerçek ‘rahatlığın’ ne demek olduğunu hisseder ve tüm vesveselerden kurtulursunuz.

aşk

5- Muhabbet!

Eskiden muhabbet için temalar seçerken, şimdi konu nasıl nereye gelir bilemezsiniz. Onunla konuşmak için bir şeye gerek yoktur, cümleler kendiliğinden akar ve artık uğraşmazsınız.

aşk

6- Mesaj Zamanı!

Ona mesaj atmak için illa doğru zamanı beklemek zorunda değilsiniz. Artık onu tanırsınız, bilirsiniz ve rahat edersiniz.

ilişkiler

7- Gıybetçiler!

Başkalarının ilişkiniz hakkında ne söylediği umrunuzda bile olmaz. Çünkü beklediğiniz ‘o’dur ve ‘o’ tartışmaya kapalıdır 😉

ilişkiler

Çıktı mı karşınıza bilmiyoruz, çıkmadıysa da bir an önce çıkmasını dileriz. Çünkü aşk, durunca değil bulunca güzeldir! 😉