Beylere Jestimiz Olsun: Kadınların Kullandığı Kelimelerin Altındaki Gizli Anlamlar!

Öyle her şey, her zaman çok açık söylenmez; altında minik gizemler barındıran bol ağdalı kelimeleri kullanmak bazı kadınların fıtratında olabilir. He direkt konuya giren yok mudur? Vardır tabi ama biz bugün işin şifresindeyiz, gizemindeyiz, ‘mı acaba?’sındayız 🙂 Beylere jestimiz olsun dedik ve kadınların aslında ne demek istediğini minik yorumlarla kaleme aldık.

1- “Hiçbir şey yok…”

Of hem de öyle bir var ki. Hatta o kadar var ki bir an önce durumu çözseniz iyi olacak aksi halde tripler atılmak üzere kapıda hali hazırda!

kuşlar

2- “Belki…”

Ne belkisi hala hayır! Sorup durmayın, belki olur diye de hülyalanmayın. İşin temeli ‘hayır’dır, üst metinde derin nezaket barındırır o başka.

3- “Peki…”

Tartışma kapanmıştır ve siz kaybedensiniz! Daha da uzatmaya gerek olmaz, abla konuyu çoktaaan kapatmıştır.

kedi

4- “Tamamdır ya…”

Aslında tamam değildir. Birkaç minik detaya daha ihtiyaç vardır ama geçiştirilir. Buna “sen zamanla görürsün ya da lafıma gelirsin” de diyebiliriz.

5- “5 dakika…”

Hmmm o halde sizi bekleyen rahat bir 30 – 40 dakika daha var, üzgünüz. Kadınların 5 dakikası çoğu zaman 5 dakika değildir, siz o dakikalara bir 25 dakika daha ekleyin isterseniz.

saat

6- “Bunu şu an mı yapman gerekiyor?”

Ne alaka yani? O burada bir şey anlatırken, siz başka bir şey ile uğraşıyorsanız o zaman bu sözü hak etmiş olabilirsiniz.

7- BONUS: Erkekleri de Unutmadık!

Erkek ne der ama aslında neyi anlatmak ister? Sizin için kaleme aldığımız bu yazımıza da bir göz atın deriz! 🙂