Onu Kendinize Aşık Edin!

Aşık olduğunuz erkekten bir türlü beklediğiniz reaksiyonu (!) alamıyor musunuz? O halde bir de bunları deneyin!

 

·         Güçlü karakter candır!

Evet, kesinlikle öyle! Duruşunuzla, karakterinizle, kişiliğinizle, hayata bakışınızla onu etkileyebilirsiniz. Ayakları yere sağlam basan kadınlar, erkekleri etkiler; bu bir kural gibi bir şey!

aşk

·         Bir – iki kahkaha?

Şuh olmamak şartıyla! Erkekler kendilerini güldüren ve kendi de genelde gülümseyen kadınlardan hoşlanırlar. Somurtup, sürekli surat yapan kadın imajı düşmanınız olsun!

 

mutluluk

·         Missss koku!

İşte bir erkeği etkilemenin en önemli noktası; kokunuz. Hafif afrodizyak etkili esanslarla kendinize apayrı bir hava katabilirsiniz.

 

güzel koku

·         Kafanıza tokadan başka bir şey takmayın!

Bu elbette mecazi anlamda. Yoksa bant ya da taç da takabilirsiniz. Buradaki kastımız takıntılarınızdan uzak durmanız. Detaycılık ve mükemmeliyetçilik, iş hayatınızda size çok şey katabilir ancak özel hayatta fazla yıpranmanıza da neden olabilir. Daha rahat bir tutum sergileyin.

 

cute young lady smiling, isolated on white

cute young lady smiling, isolated on white

·         Gündeme hakim misiniz?

Değilseniz olun! Erkekler sadece yüz güzelliği ile yetinmezler; bilgi, zekâ ve hayat görüşüne de önem verirler. Güncel konulara hakim olun, olaylara yorum katın.

·         Çok yapmacık hareketler bunlar!

Sahte kahkahalar, sahte “ilgileniyorum ki ben”lerden uzak durun. Erkekler yapmacık kadını tek bir bakışından ve sözünden anlarlar. Ne demişler; doğallık, doğallık, doğallık!

yemek

·         O sizin mahalle arkadaşınız değil!

Her zaman o sınırı koruyun. Evet, sevdiğinizle arkadaş gibi olmanız güzel elbette ancak bunun dozunu iyi ayarlamak lazım ki ilişki aynı heyecanını korusun.

hafta sonu keyfi

·         Özel günlerini özel kılın!

Doğum günleri, yılbaşı ya da onun için özel olan günleri hatırlamakla kalmayın, minik sürprizler ile süsleyin. Unutmayın, erkekler sürprizlerden ve değer görmekten hoşlanır.

Happy young couple celebrating a birthday party with a cake against yellow background

Happy young couple celebrating a birthday party with a cake against yellow background

·         Ailesi, ailenizdir!

İlk zamanlar için biraz iddialı olsa da siz ailesine hürmetten vazgeçmeyin. Ailesini önemsediğinizi ve değer verdiğinizi fırsat buldukça dile getirin.

aile

·         Erkeğin kalbine giden yol nereden geçiyordu?

Lezzetli sofralardan! Elinizin lezzetini sevgi ile yoğurun ve ona sunun. Eliniz lezzetli değilse çok zorlamayın; hazır gıdalarla devam!

güzel yemek yapmak