MBLOG | MigrosTV Blog Sayfası

Seni Sevmemin 14 Nedeni

mblog_image

Her zaman şunu söyleriz “Güzel şeyler paylaştıkça güzelleşir.” Peki neden, sevdiğimiz insanla onu sevdiğimizi paylaşmayız da sevmeye içten içe devam ederiz? Gösterilmeyen sevginin değeri var mıdır? Dokunarak, söyleyerek; hatta haykırarak söylenilmeyen sevgiler belirsizliğe gömülüp gitmez mi?

DEVAMINI OKU

Kararsızlar Buraya: Sevgililer Günü Hediyesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

mblog_image

Sevgililer Günü, bazen tartışmalara sebep olsa da bu sevgi dolu gün için tüm çiftler; kendine göre hazırlanmaktan zevk alır. Eğer ki siz de o çiftlerden biriyseniz ve günün heyecanı size sarmaya başladıysa aklınızda sorular da uçuşmaya başlamış demektir. Sevgilinize nasıl bir sürpriz yapacağınız, ona nasıl bir hediye almanız gerektiği gibi konular aklınızı epey meşgul ediyorsa sizi satırlarımızın devamına davet ediyoruz.İşte Sevgililer Günü hediyesi hakkında size yardımcı olacak detaylar…

DEVAMINI OKU

İçinde Aşk Var: Fortune Cookie Yapımı

mblog_image

14 Şubat Sevgililer Günü’ne yaklaşırken içinizde uçuşan kelebeklere bir de zihninizde uçuşan sorular eklendiğini biliyoruz! Hayatınızdaki en özel insana nasıl sürprizler yapayım diye karar kara düşünmeyi bırakın; çünkü aradığınızı bulmuş olabilirsiniz. Karşınızda Fortune Cookie!

DEVAMINI OKU

Türk ve Dünya Edebiyatındaki En Güzel 5 Aşk Mektubu

mblog_image

Henüz iletişim çağına varmamış, aşkların daha özlemli daha tutkulu zamanlarına ışınlanıyoruz şimdi. O zamanlar WhatsApp kasıyor, mektuba geçiyorlarmış adeta. Bakın ne yüce aşklar, samimiyetle mektup satırlarına dökülüp dile gelmiş.

DEVAMINI OKU

Şubat Ayı Aşk Ayı! Aşkın Çeşitleri Nelerdir?

mblog_image

Tanımlayamadığımız duygu yoğunlukları, hızlanan kalp atışı, ısınan yanaklar, midemizde garip bir sancı, başımızda dolanan kelebekler…

DEVAMINI OKU

Merve Özbey, Cem Belevi ve Aret Vartanyan’dan Aşkın Tarifi MigrosTV’de!

mblog_image

Merve Özbey, Cem Belevi ve Aret Vartanyan, Aşkın Tarifi’ni anlatıyor…

DEVAMINI OKU

İşiniz mi Eşiniz mi?

mblog_image

İşimiz ve özel hayatımız arasındaki dengeyi kurmak çoğu insanın zorlandığı bir durum, işimiz iyi gitse ilişkimiz kötü gidiyor, ilişkimiz iyi olunca da işimizde kötü şeyler oluyor. Peki, aynı anda hem işini hem de eşini sevmek mümkün mü? İlla ki birinden birini seçmeli miyiz? Yoksa aşkı için işini bırakan fedakâr kadın mı olmalıyız? İşte iş ve özel hayatınızı dengede tutmanıza yaracak altın değerinde tavsiyeler.

DEVAMINI OKU

İlişkinize Zarar Veren 5 Hatalı Davranış

mblog_image

Mutlu bir ilişki isteği her zaman dileklerimiz arasında olmuştur bu yüzdendir ki ilişkide yapılması ya da yapılmaması gerekenler hep ilgi çeken konular arasındadır.

DEVAMINI OKU

Bozulan Motivasyonunuzu 5 Adımda Ayağa Kaldırın

mblog_image

Hedefinize tam manasıyla kanalize olmuş, ilerliyorsunuz. Başarının o tadına doyulmaz hazzını da aldınız. Ama, sanki büyü bozulmuş gibi hissediyor ve motivasyonunuzu eski haline getiremiyorsunuz. Bir kara bulut üzerinizde dolaşıyor ve o ağırlığı üzerinizden atamıyorsunuz. Sanki haftanın yedi günü pazartesi sendromu yaşıyorsunuz. Keyifsiz, yorgun ve isteksiz…

DEVAMINI OKU