Sevgililer Günü’nde 5 Duyuya Hitap Edin!

5 duyumuz, hayati dengemizi korurken bazen başka mutluluklara da kapı açabiliyor. Konumuz Sevgililer Günü, telaşımız her şeyin ‘en’i. Hal böyle olunca hediye seçenekleri de çığ gibi büyüyor. Bu sefer geleneksel hediyelere farklı bir alternatif getirelim istedik. 5 duyuya hitap eden bir sepet hazırlasak mesela?

14subat

1- Gör!

En özel karelerden oluşan bir fotoğraf albümü ve altında o güne dair aklınızda kalan kısa notlar… Fotoğrafları görürken, hafızalarda canlanan anılar aşkınızın ilk günkü tazeliğini hissettirecektir.

sevgililer-gunu-onerileri

2- Duy!

Şarkınızı seslendirmeye ne dersiniz? Sesiniz iyi olsun ya da kötü, fark etmez. Önemli olan sizin sesinizden o en özel şarkıyı dinlemek olacaktır. CD’ye bastırıp, kutunun içine koyabilirsiniz.

14subat-sevgililer-gunu

3- Tat!

En sevdiği cupcake’ler ne güne duruyor? Kalp şeklinde şahane kurabiyeler, mini kekler ya da renkli pancake‘ler şahane olabilir!

14subat

4- Kokla!

Çok klasik olsa da en sevdiği parfüm de olabilir, ellerinizle hazırladığınız doğal bir ev kokusu da olabilir. Önemli olan O’na özel olması…

sevgililer-gunu

İşte burada top sizde… Basit ama anlamlı bir “Seni seviyorum” da olabilir, en olmadık zamanda kondurulan masum bir öpücük de… Şöyle söyleyelim, aklınıza O gelince ilk hissiniz nedir? İşte o ilk aklınıza geleni hemen somuta çevirin. Görelim sizi! 🙂

Gününüz aşkla dolsun! 🙂