2018 Erkek Yaz Modası

Kadınlar kadar erkekler de eskiye göre moda ile yakından ilgilenmeye başladı. Biz de onlara biraz olsun yardımcı olabilmek için 2018 yılının erkek modasında öne çıkan detayları derledik. Beyler; alışverişe çıkmadan önce bu satırlarımıza göz atarsanız kârlı çıkarsınız bizden söylemesi.

  • Çizginin Modası Geçmez

Her kombine rahatlıkla uyan, her sene tercih etmekten sıkılmadığımız çizgili tişörtler; 2018 erkek yaz modasının da favori parçaları arasında yer almaya devam ediyor. Siz de güzel bir kapri ya da pantolon üzerine uygun renkte çizgilere sahip bir tişört giyerek rahat bir şıklık yakalayabilirsiniz.

italyan-erkek-modasi

  • Pantolon

Pantolon giymekten vazgeçmeyen erkekler bu yılın yaz modasında da kârlı. Siz de keten ya da chino kumaştan pantolonlar üzerine rahat bir tişört giyerek spor, hoş bir gömlek giyerek resmi bir şıklık yakalayabilirsiniz.

erkek-modasi

  • Dar Kesim Pantolon

Çokça tartışılıp dursa da dar kesim pantolonları bu yıl da görmeye devam edeceğiz. Açık ya da koyu renkli, uzun ya da kısa, dar kesimli pantolonları ister bir ceket ile ister bir tişört ile kolayca kombinleyebilir farklı bir tarz yaratabilirsiniz.

2018modasi

  • Kamuflaj Revaçta

Yıllardır bir klasik haline gelen asker motifli kıyafetler, bu yıl da ilk tercihler arasında oluyor. Mavi, gri, yeşil gibi farklı renklerini görebileceğimiz asker motifleri pantolon, ceket, tişörtlerde kendine bolca yer bularak spor bir şıklığın en iyi detaylarından oluyor.

erkek-modasi

  • Yazın Simgesi Tropikal Desenler

Bisiklet yaka tişörtler tropikal desenlerle daha çok ön plana çıkıyor. 2018 yılının erkek yaz modasında bolca tropikal desen görecek enerji dolu bir yaz geçireceğiz desek hiç de abartmış olmayız. Siz de bol renk ile farklı bir tarz yaratarak herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz.