Alışveriş Migros Sanal Market’ten, Netten, Cepten, Tabletten!

Yoğun temponuz arasında alışverişe ayıracak vaktiniz yok mu?  “Vaktim var ama o ağır poşetleri eve kadar nasıl taşıyayım?” mı diyorsunuz… Kafanızda alışverişe dair sorular uçuşuyorsa dert etmeyin; Migros Sanal Market sizin için var! Migros Sanal Market dilediğiniz ürünleri özenle seçip kapınıza kadar getiriyor. Migros Sanal Market ile sepetinizi bir kere oluşturup, seçtiğiniz gün içerisinde evinize kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. “Ben Migros’ta vakit geçirmeyi seviyorum ama reyonlar arasında kaybolmaktan korkuyorum” diyorsanız siparişiniz Migros Sanal Market ile kapınıza kadar gelsin, siz Migros’un keyfini çıkarın. Dilediğiniz marka, dilediğiniz ürün, dilediğiniz gün ve saatte, dilediğiniz adreste!

migros sanal market

Neden Migros Sanal Market?

 

Migros Sanal Market zamandan tasarruf edip kendinize vakit ayırmanızı sağlar. Migros Sanal Market ile netten, cepten, tabletten alışveriş yapabilir, yoğunluğunuz arasında alışverişe zaman ayırmak ve poşet taşımak zorunda kalmazsınız. Alışveriş listenizdeki bir ürünü siparişinize eklemeyi unutursanız; siparişinize ek yaparak, alışveriş listenizi kolayca tamamlarsınız. Migros Sanal Market alışverişlerinizde; ödemenizi ister kapıda ister online olarak yapabilirsiniz. Money Club kartınızda biriken puanları kolayca takip edebilir, size özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.

 

Çocuklu ailelerin en büyük sorunu alışverişe çocuklarıyla birlikte çıkmaktır. Çocukların elinden tutarken market sepetini taşımak, reyonlar arasında gezmek oldukça zordur. Çocuklar da oyun oynamak yerine market alışverişine çıkmayı pek tercih etmezler. Çocuğu ile kaliteli zaman geçirmek isteyen annelerin imdadına Migros Sanal Market yetişiyor. Reyonlar arasında oturduğunuz yerde rahat rahat gezebileceğiniz Migros Sanal Market sayesinde alışverişte harcayacağınız vakti çocuğunuza ayırabilirsiniz. Çocuklarınızın hafızasında alışverişte kaybedilen zaman yerine sizinle geçirdiği keyifli vakitler kalsın. 

 

Üstelik Migros Sanal Market’e her yerden ulaşmak çok kolay. Alışveriş artık; Migros Sanal Market’ten, netten, cepten, tabletten!