Banyonuzu SPA Merkezi Haline Getirmenin 7 Pratik Yolu

Ne salon, ne yatak odası, ne mutfak… Bugün rahatlığın mekânındayız. Evin en konforlu köşelerinden biri; banyo! Banyo dekorasyonu ile aranız nasıl? Eğer evinizin her köşesi eş değer bir dekorasyon merakına gebeyse, bu önerilerimize bayılacaksınız. Banyonuzu, evin en güzel köşesi haline getirmenin pratik ipuçlarını derledik…

banyo

1- Taşların Büyüsü!

Sahilden topladığınız taşlar kastımız… Taşları düz zeminli, desensiz bir paspasa yapıştırın ve banyonuzun istediğiniz köşesine koyun. SPA esintili bir dekor olacaktır.

banyo-dekorasyonu

2- Kirli Sepetinden Duvar Süsü!

Kirli sepetinizi değerlendirmenin sempatik bir yolu var. Sepetleri, fotoğraftaki gibi duvara monte edebilir, farklı bir görünüm sağlayabilirsiniz.

spa

3- Karmaşaya Son!

Fotoğraftaki gibi bir boru ve askı ile banyonuzdaki fazla eşyaları derli toplu bir yerde tutabilirsiniz. Hem elinizin altında olur hem de rengârenk bir şölen gibi görünüz.

spanin-faydalari

4- Minik Kavanozlar!

Minik kavanozları duvarınıza monte edebilir, naylon kalabalığını önleyebilirsiniz. Böylelikle daha şık bir görünüm elde edersiniz.

banyo-dekorasyonu-fikirleri

5- Kaybolan Tel Tokalar!

Tam da ihtiyaç anında sırra kadem basan tel tokaları istiflemenin pratik bir yolu var; manyetik bant. Bandı banyonuzda bir yere yapıştırın ve üzerine tel tokalarınızı tutturun.

tel-tokalar

6- Sıra Dışı Bir Havluluk!

İhtiyacınız olan bir merdiven, evet evet bir merdiven. Kullanılmayan bir merdiveni havluluk olarak kullanmayı denediniz mi?

havluluk

7- Evde SPA Keyfi!

Yorgun bir haftanın ardından rahatlamanın en pratik yollarından biri ile tanışın. Küvet ölçünüze uygun bir tahtayı, küvet masası olarak kullanmak şahane bir fikir değil mi sizce de?

evde-spa-keyfi

Siz banyoda keyfinize bakarken, biz de akşam yemeğinizi planlamak üzere mutfağa geçelim. Birbirinden özel yemek tarifleri için bizi izlemeye devam edin!