Elveda Siyah Noktalar!

Siyah noktalarınızla vedalaşmaya hazır olun. Cildinizdeki siyahlar artık pirüpak!Domates Maskesi:Yüzünüzde çıkmaya çalışan bir sivilce mi var? Hemen üzerine biraz domates salçası sürün. Ağrısını dindirecek ve iyileşmesini sağlayacaktır. Benzer bir yöntem de domatesi ortadan kesmek direkt sürmek. Dilerseniz rendeleyip püre olarak da sürebilirsiniz. Domatesin cildinizde 10 – 15 dakika beklemesi yeterli olacaktır. Eğer güzel bir arındırıcı arıyorsanız yine domatesten faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken domatesi yüzünüze ovarak yedirmek ve ardından ılık su ile yıkamak. Cildiniz çok kuruysa bir iki damla zeytinyağı da damlatabilirsiniz.

Zerdeçallı aydınlatıcı yüz maskesi tarifimiz ile cildinizi ışıldayacak. Bir göz atmak ister miydiniz? http://migrostv.migros.com.tr/zerdecalli-aydinlatici-yuz-maskesi-tarifi/

domates_maskesi
Yoğurt Maskesi:Bir kase yoğurt ile limon suyunu karıştırın. Bu karışımı göz çevrenize gelmemesine dikkat ederek yüzünüze yayın ve yaklaşık 15 dakika bekleyin; maske yüzünüzde kuruyacaktır. Ardından ılık su ile yıkayın. Yoğurdun cilt besleyici özelliği ile limonun sivilce kurutucu etkisi birleşince neler olduğuna inanamayacaksınız.
yoğurt_maskesi
Karnabahar Yaprağı Maskesi:İhtiyacınız olan karnabahar yaprakları ve iki kaşık zeytinyağı. Hepsini bir güzel mikserden geçirin. Karışımı, problemli bölgenin üzerine ekstra önem vererek tüm yüzünüze yayın. Yaklaşık 10 dakika bekleyin ve ardından ılık suyla yıkayın. Yüzünüzdeki rahatlamaya inanamayacaksınız!Önemli Uyarı: Bu maske tarifleri her cilt tipine farklı etki ya da alerjik reaksiyon gösterebilir. Bu nedenle doktorunuza danışmadan uygulamayınız.

Zamandan Tasarruf Kılavuzu: Ay yüzünüzde maske var ama alışverişe de gitmeniz gerek! Endişelenmeyin, maskenizle alışveriş yapabilirsiniz. Yanlış duymadınız. Yüzünüzde maske ile www.sanalmarket.com.tr ‘ye girin. Siparişinizi oluşturun, maske etkisini gösterirken Migros Sanal Market siparişinizi kapınıza getirsin.