Eski Telefon Kılıfınızı Değerlendirmenin 5 Akıllıca Yolu!

Gün geçmiyor ki teknoloji gelişmesin, elektronik cihazlar habire yenilenmesin. Teknolojiye ayak uydurmak bir dert, onları edinmek ayrı bir dert. Tabi, ‘teknolojik yenilenme’ye gittikçe, eskiden kalan aksesuarlar da boşuna yer işgali. Onlardan belki de en önemlilerinden biri telefon kılıfları. Modeli ve ebadı değişen telefonunuzdan sonra yüzüne bakmadığınız eski kabınızı değerlendirmenin yollarını araştırdık sizin için.
1- Süngerlik!Banyoda süngerlik ya da sabunluk olarak kullanabilirsiniz. Zaten plastik olduğundan, kolayca da temizlenir sabun artıklarından…sünger

2- Minik Eşyalık!

Otel odalarında, tatilde, orada burada hep bir ‘anı’ bırakanlardan mısınız? Minik eşyalarınızı telefon kılıfında depolayabilir, kaybolmalarını önleyebilirsiniz.

düğme

3- Duvar Notu!

Duvara post it yapıştırmak yerine, fotoğraftaki gibi bir şey yapabilirsiniz. Renkli kâğıtlarla süsleyerek sevimli bir köşe de olmuş olur hem.

notluk

4-  Mumluk!

Minik mumlarınızı konumlayabileceğiniz sempatik bir şamdan. Tam şamdan olmasa da çakma şamdan diyebiliriz, maksat değişiklik olsun.

mumluk

5- Bardaklık!

Özellikle yaz akşamlarında, soğuk kokteyllerinizi bu şekilde servis etmek değişik bir deneyim olabilir. Ne dersiniz?

Yaratıcılığınız, hayal gücünüzle sınırlı! Evet, şimdi ne yapıyoruz? 😉