Evde Yapabileceğiniz 5 Peeling Tarifi

Güzellik salonlarında hem vakit hem de para harcamadan gençliğinizi koruyabilirsiniz, üstelik bilmediğiniz birçok zararlı kimyasal maddenin yakınından geçmeden. Nasıl mı? Elbette güzellik iksirlerinizi kendiniz hazırlayarak. 
Cildinizin daha sağlıklı görünmesini sağlayacak, yaşlanmanızı önleyecek birbirinden değerli peeling tariflerini bu başlık altında derledik. Uygulamanız için şimdiden kolaylıklar dileriz!

1) Kırışık Önleyici Peeling

Hiç kimse yaşlanmak, aynada kırışıklarla dolu bir yüze bakmak istemez; ancak maalesef ki yaşlılık hiçbirimizin önleyemediği gerçeklerden biri. Önemli olan bu süreci mümkün olduğunca geciktirmek ve yaşanmışlık izlerini biraz olsun azaltıp olduğumuzdan daha genç görünebilmek. İşte tam da bunun için nefis bir tarifimiz var. Detaylar için hemen tıklayın.

el-kremi

2) Bacak İçin Peeling

Uzun ve ince bacaklara sahip olmak birçok insanın hayalidir. Birtakım genetik özelliklere dokunamayıp bacak boyunuzu uzatıp inceltemesek de bacaklarınızı ölü derilerden arındırıp daha güzel görünmesini sağlayabiliriz. Nasıl mı? Detaylar için hemen tıklayın.

evde-krem-tarifi

3) El İçin Peeling

Ellerimiz; günlük koşullardan en çok etkilenen, ilerleyen yaşı en çok ele veren organlarımızdan biridir. Bu nedenle el bakımı son derece önemlidir. Ellerimizin güzel görünümünü uzun yıllar koruyabilmek için ne yapabiliriz? Mesela şimdi önereceğimiz peeling tarifini uygulayabiliriz. Detaylar için hemen tıklayın.

bakim

4) Ayak İçin Peeling

Tüm yükümüzü taşıyan ayaklarımız, ölü derilerden en çok şikâyet ettiğimiz organlarımızdandır. Şımartılmayı en çok hak eden ayaklarınız için onlara güzel bir görünüm hediye etmek istemez misiniz? Detaylar için hemen tıklayın.

guzellik-bakim

5) Dudak İçin Peeling

Güzel bir yüzün en önemli detaylarından biri, hoş dudaklara sahip olmaktır. O hâlde özellikle mevsim geçişlerinden çok kolay bir şekilde ve olumsuz etkilenendudaklarımızı korumak, önemli görevlerimizden biri olmalıdır. 
Dudaklarınızdaki ölü deriden kurtulup daha hoş bir görünüm kazanmak için peeling tarifimizi hemen uygulasanız iyi edersiniz. Detaylar için hemen tıklayın.